MMA PLKSWPatryk Likus przed XTB KSW 77: W KSW jestem najmłodszy i już pogodziłem się z tym, że…

Patryk Likus przed XTB KSW 77: W KSW jestem najmłodszy i już pogodziłem się z tym, że…

Patryk Likus przed sobotnią galą XTB KSW 77, która odbędzie się w Arenie Gliwice udzielił wywiadu na oficjalnej stronie Federacji KSW, gdzie odnosi się do zbliżającej się konfrontacji z jego udziałem.

Patryk Likus

Likus już w sobotę zmierzy się z Michałem Dominem w walce, która na papierze wygląda bardzo efektownie.

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice 

Patryk Likus przed XTB KSW 77: W KSW jestem najmłodszy i już pogodziłem się z tym, że…

Likus przyznał bez ogródek, że jest świadomy, iż będąc zawodnikiem w wieku 20 lat będzie musiał mierzyć się z mocniejszymi fizycznie rywalami:

“Michał jest bardzo solidnym i bardziej doświadczonym ode mnie przeciwnikiem, a ja właśnie z takimi rywalami chcę się mierzyć. Jest też przekrojowy. Potrafi obalić, bić się w stójce i pod siatką. Jest też starszy ode mnie, więc w naszej konfrontacji pojawi się również argument fizyczności. W KSW jestem najmłodszy i już pogodziłem się z tym, że będę musiał rywalizować z fizycznie dojrzałymi rywalami. Ja jestem jeszcze w trakcie kształtowania swoje masy i siły mięśniowej. W naszym pojedynku nie wykluczam żadnego scenariusza. Dużo ostatnio czasu poświęciłem na jiu-jitsu, więc nie wykluczam, że będę dążył do skończenia walki w parterze. Poprzedni rywale właśnie na macie wygrywali z Michałem.”

20-latek jednocześnie jest wdzięczny Federacji KSW, że umieściła jego walkę na tak hitowej gali, jaką będzie XTB KSW 77:

“Ogromnie się z tego powodu cieszę. Jestem bardzo wdzięczny KSW, że mogę zawalczyć na tej gali, ale też uważam, że zasłużyłem na to, bo jestem zawodnikiem, który przyciąga uwagę kibiców. Wydaje mi się, że ludzie lubią mnie oglądać, lubią widowiskowo walczących zawodników, więc myślę, że pasuję do takiego ogromnego wydarzenia.”

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis