MMA PLarmia fight nightPatryk Kaczmarczyk w KSW? Mistrz Armia Fight Night opublikował wymowny wpis [WIDEO]

Patryk Kaczmarczyk w KSW? Mistrz Armia Fight Night opublikował wymowny wpis [WIDEO]

Foto: Twitter/ Patryk Kaczmarczyk

Patryk Kaczmarczyk w KSW? Mistrz Armia Fight Night, odkrycie sportowe i medialne roku 2020 już niedługo może dołączyć do największej organizacji MMA w kraju. Przynajmniej to sugeruje najnowszy wpis zawodnika w mediach społecznościowych.

Kaczmarczyk nie ukrywa, że ma ambicję, by walczyć w największych światowych organizacjach, ale jest także świadom tego, że swoją pozycję musi jeszcze udowodnić na krajowym podwórku. A udowodnić chce ją w klatce polskiego giganta.

Patryk Kaczmarczyk w KSW? Mistrz Armia Fight Night opublikował wymowny wpis

22-latek zapowiadał w mediach społecznościowych, że początek roku 2021 będzie w jego wykonaniu bardzo intensywny. Szykuje się zatem walka z jego udziałem. Pozostaje jedynie pytanie – gdzie?

Mistrz Armia Fight Night w wadze piórkowej opublikował w mediach społecznościowych wideo z treningu i podpisał je słowami: KSW, będę gotowy!

Czy to sugeruje walkę w klatce KSW na początku 2021 roku?

Z kim w klatce KSW?

Ostatnio w kontekście Patryka Kaczmarczyka pojawił się konkretny pomysł na walkę w klatce KSW. Menadżer 22-latka chce zestawić swojego klienta z innym niepokonanym zawodnikiem kategorii piórkowej, który ma już za sobą udany i efektowny debiut w klatce KSW – Robertem Ruchałą.

Czy to właśnie to starcie będzie jednym z najbardziej oczekiwanych z pojedynków młodego pokolenia na początku 2021 roku?

Zobacz także:

Dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Czy dojdzie do walki dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? W sieci zawrzało po wyzwaniu, jakie zawodnikowi KSW rzucił mistrz organizacji Armia Fight Night.

KSW 57 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

19 grudnia czeka nas ostatnia gala Federacji KSW w tym roku. Rozpiska KSW 57 prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Przygotowano aż trzy pojedynki mistrzowskie a poza tym kilka bardzo ciekawych starć.