MMA PLarmia fight nightPatryk Kaczmarczyk trenuje jak Rocky! Przekona tym do siebie KSW?

Patryk Kaczmarczyk trenuje jak Rocky! Przekona tym do siebie KSW?

Patryk Kaczmarczyk trenuje jak Rocky! Mistrz organizacji Armia Fight Night mierzy w najwyższe cele, a jednym z nich jest angaż lub super walka stoczona w Federacji KSW. Czy tym fragmentem treningu Kaczmarczyk przekona do siebie polskiego giganta?

Patryk Kaczmarczyk trenuje jak Rocky

Wprawdzie Kaczmarczyk jest murowanym kandydatem do miana Odkrycia Roku 2020 w polskim MMA i to jest najlepsza rekomendacja do zainteresowania się jego osobą przez największych graczy nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Posiadacz mistrzowskiej szabli Armii Fight Night ma też drugą, ważną we współczesnym świecie cechę – umie w media społecznościowe, czego przykład zamieszczamy poniżej.

Patryk Kaczmarczyk trenuje jak Rocky! Przekona tym do siebie KSW?

Na Twitterze, Patryk Kaczmarczyk zamieścił wideo, w którym… trenuje jak Rocky! 22-latek zapowiadał wcześniej mocne rozpoczęcie roku 2021 i aktualnie czekamy na ogłoszenie jego kolejnej walki.

A widząc te migawki z treningu można odnieść wrażenie, że ewidentnie jest coś na rzeczy:

Z kim w klatce KSW?

Ostatnio w kontekście Patryka Kaczmarczyka pojawił się konkretny pomysł na walkę w klatce KSW. Menadżer 22-latka chce zestawić swojego klienta z innym niepokonanym zawodnikiem kategorii piórkowej, który ma już za sobą udany i efektowny debiut w klatce KSW – Robertem Ruchałą.

Czy to właśnie to starcie będzie jednym z najbardziej oczekiwanych z pojedynków młodego pokolenia na początku 2021 roku?

Zobacz także:

Tyson Kuźma z niecodziennymi życzeniami noworocznymi. Poszedł z pozdrowieniami pod… więzienie!

Krystian “Tyson” Kuźma rok 2020 spędził odwiedzając kolegę zamkniętego w więzieniu w Toruniu. “Tyson” to polska gwiazda walk na gołe pięści i finalista pierwszego turnieju GRODMA.

Khalidov zdradził kto jest jego wymarzonym rywalem! Chcielibyście to zobaczyć?

Mamed Khalidov zdradził kto jest jego wymarzonym rywalem. Trzeba przyznać, że byłoby to hitowe zestawienie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis