MMA PLKSWPatryk Kaczmarczyk sprowokowany komentarzem Roberta Ruchały. Pokazuje kto z kim pojechał!

Patryk Kaczmarczyk sprowokowany komentarzem Roberta Ruchały. Pokazuje kto z kim pojechał!

Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała to gwiazdy młodego pokolenia, które zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Obaj są także jednymi z najlepszych zawodników wagi piórkowej w Polsce, co przyczyniło się do ich kolejnego zestawienia.

Kaczmarczyk i Ruchała będą jednymi z uczestników październikowej gali KSW 64, gdzie skrzyżują rękawice w walce, która może dać zwycięzcy prawo walki o pas mistrzowski Federacji KSW.

Mimo, że obaj zawodnicy wykazują się sympatią do siebie, to Patryk Kaczmarczyk został sprowokowany komentarzem Roberta Ruchały, po którym przypomniał ich pierwszą konfrontację.

Patryk Kaczmarczyk sprowokowany komentarzem Roberta Ruchały. Pokazuje kto z kim pojechał!

Kaczmarczyka rozjuszył komentarz Ruchały pod komentarzem fana, który nie wie kim jest były mistrz Armii Fight Night.

23-latek z Radomia szybko przypomniał kim jest publikując zdjęcia z pierwszej walki z Robertem Ruchałą, do której doszło w październiku 2018 roku na TFL 15. Wówczas w walce amatorskiej, Kaczmarczyk wygrał decyzją sędziów po zdominowaniu zapaśniczym Ruchały.

Jak to natomiast będzie na KSW 64?

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.