MMA PLKSWPatryk Kaczmarczyk przed KSW 64: Nie widzę w rekordzie Roberta Ruchały nazwiska, które by mi imponowało

Patryk Kaczmarczyk przed KSW 64: Nie widzę w rekordzie Roberta Ruchały nazwiska, które by mi imponowało

Patryk Kaczmarczyk na miesiąc przed galą KSW 64 udzielił wywiadu portalowi TVP Sport, w którym opowiedział m.in. o swoim najbliższym rywali – Robercie Ruchale.

Patryk Kaczmarczyk KSW 64

Mimo faktu, że w klatce KSW zmierzy się dwóch niepokonanych w zawodowych startach zawodników, to Kaczmarczyk nie jest pod wrażeniem rywali, z którym konfrontował się jego najbliższy przeciwnik.

Przypominamy, że gala KSW 64 odbędzie się już 14 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Patryk Kaczmarczyk przed KSW 64: Nie widzę w rekordzie Roberta Ruchały nazwiska, które by mi imponowało

“Robert jest niepokonany, stoczył pięć walk. Tylko to też trzeba spojrzeć, z kim on stoczył te pięć walk. Ja nie widzę w jego rekordzie nazwiska, które by mi imponowało. Nie ma tam żadnego mocnego gościa, na którego bym spojrzał i powiedział: “ku***, to będzie na pewno ciężka walka”. Nie rozumiem w ogóle komentarzy ludzi w internecie, którzy piszą, że on mnie zdominuje zapaśniczo. Jak ja z nim całą poprzednią walkę wygrałem zapasami. Wiesz, o co chodzi?

Każdy mówi, że jak Kaczmarczyk to stójka, jak Ruchała to zapasy. Ale stary, dlaczego? Ja stoczyłem z trzydzieści walk zapaśniczych, może nawet więcej. Walczyłem z mega kotami i naprawdę ciężko jest mnie wywrócić. Bardzo mało osób mnie wywróciło. W ostatniej walce może popełniłem kilka błędów. Michał Sobiech z raz mnie obalił, ale to nie jest taka łatwa sprawa.

Kto ze mną walczył, ten wie, że ta moja defensywa zapaśnicza jest na naprawdę dobrym poziomie. Ofensywa może nawet lepsza, także nie mogę doczekać się tej walki, żeby udowodnić ludziom, że jestem od niego lepszy na każdej płaszczyźnie.”

Cały wywiad TVP Sport z Patrykiem Kaczmarczykiem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis