MMA PLarmia fight nightPatryk Kaczmarczyk po ogłoszeniu walki na Armia Fight Night 8: Będziecie mówić mi “mistrzu”

Patryk Kaczmarczyk po ogłoszeniu walki na Armia Fight Night 8: Będziecie mówić mi “mistrzu”

Foto: Patryk Kaczmarczyk / Twitter

Patryk Kaczmarczyk zabrał głos po ogłoszeniu jego walki na Armia Fight Night 8. Utalentowany młody zawodnik zmierzy się tam z Adrianem Kępą w walce, której stawką będzie mistrzowska szabla.

Pojedynek odbędzie się w limicie do 66 kilogramów. Gala Armia Fight Night 8 odbędzie się 11 września w Gliwicach. Starcie to będzie oczywiście walką wieczoru całego wydarzenia.

Patryk Kaczmarczyk po ogłoszeniu walki na Armia Fight Night 8: Będziecie mówić mi “mistrzu”

Patryk Kaczmarczyk, to młody obiecujący zawodnik z Radomia. Swoją zawodową karierę rozpoczął w szeregach Armia Fight Night, gdzie podczas 6 edycji pokonał Daniela Matuszka decyzją sędziów. Reprezentant RKT Radom w karierze zawodowej nie przegrał jeszcze żadnej walki. Swoją ostatnią walkę stoczył z Hubertem Sulewskim którego pokonał przez KO w pierwszej rundzie. Po tym starciu sportowe media okrzyknęły go nadzieją polskiego MMA.

Co ciekawe to starcie zostało zainicjowane przez Patryka Kaczmarczyka po dwóch spektakularnych wygranych na studyjnych galach organizacji Babilon MMA.

Kaczmarczyk tuż po ogłoszeniu jego najbliższej gali napisał na Twitterze, że po jego piątej zawodowej walce będziemy mówić na niego “mistrzu”:

O gali Minutor Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 11 września w hali ARENA w Gliwicach! Transmisja gali po raz pierwszy na otwartym kanale sportowym. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo.

Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego, których zobaczymy w pięciu z ośmiu zaplanowanych walk.
Organizatorzy zapewniają, że nie będzie brakowało emocji podczas odkrywania kolejnych zestawień!

Podczas Minutor Energia Armia Fight Night odbędą się aż dwie walki o Mistrzowską Szablę.
Wkrótce pojawią się zestawienia walk, na które wszyscy czekają!

11 września czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma Minutor Energia z Mysłowic!

Bilety w sprzedaży już wkrótce!

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [31.07-02.08]

Przed nami kolejny weekend emocji związanych z MMA zarówno w Polsce jak i za granicą.

Kiedy zadebiutuje niepokonany amatorski mistrz świata?

Muhammad Mokaev już w sobotę wystąpi na Brave CF 37. To jeden z największych talentów MMA na świecie.