MMA PLNajnowszeKSWPatryk Kaczmarczyk o porażkach z Robertem Ruchałą: Dwa razy wpierdzielił mi chłop, który nie wyciska 75 kilogramów!

Patryk Kaczmarczyk o porażkach z Robertem Ruchałą: Dwa razy wpierdzielił mi chłop, który nie wyciska 75 kilogramów!

Patryk Kaczmarczyk udzielił wywiadu redaktorowi portalu MMA.PL Michałowi Cichemu, w którym opowiedział m.in. o minionych porażkach z Robertem Ruchałą, który jest aktualnym tymczasowym mistrzem wagi piórkowej KSW.

Patryk Kaczmarczyk o porażkach z Robertem Ruchałą

Ostatnia walka między Kaczmarczykiem a Ruchałą odbyła się 11 maja i bardzo szybko wygrał ją ten drugi:

Patryk Kaczmarczyk o porażkach z Robertem Ruchałą: Dwa razy wpierdzielił mi chłop, który nie wyciska 75 kilogramów!

Teraz Kaczmarczyk wraca do tamtej porażki i odnosi się także do wizyty Roberta Ruchały u Warszawskich Koksów, gdzie pokazał swoją siłę na ławce płaskiej. Odcinek z udziałem gwiazdy KSW do sprawdzenia poniżej:

Kaczmarczyk odniósł się do siły, jaką dysponuje Ruchała, któremu problem stanowiło wyciśnięcie 75 kilogramów na ławce płaskiej.

Zawodnik z Radomia pół żartem-pół serio odniósł się do tamtego filmiku:

“Fenomen. Dwa razy wpierdzielił mi chłop, który nie wyciska 75 kilogramów na klatę. Zdecydowanie siła to nie wszystko Ale genetycznie on jest inaczej ułożony. Chuda ręka, długa, to nie jest do wyciskania na ławie. Ale ja mając 18 lat to już stówę wyciskałem. Fenomen, ale to nie jest potrzebne w takim sporcie jak MMA. Też on ma taki styl, w którym nie bazuje na sile fizycznej, więc nie jest mu to potrzebne.”

Cała rozmowa redaktora Michała Cichego z Patrykiem Kaczmarczykiem do sprawdzenia poniżej:

A Wy ile wyciskacie na ławce płaskiej? Jaki jest Wasz rekord w wyciskaniu na klatę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis