MMA PLFAME MMAPatryk Barański odpowiada na słowa ”Bestii”: Ja bym Cię głaskał po tej pomarszczonej główce!

Patryk Barański odpowiada na słowa ”Bestii”: Ja bym Cię głaskał po tej pomarszczonej główce!

Tu jest prawdziwy konflikt! Piotr Piechowiak podczas ostatniej konferencji prasowej promującą FAME MMA 12 został zapytany o potencjalny pojedynek z Patrykiem Barańskim – obaj od dawna nie przepadają za sobą. ”Bestia” stwierdził, że byłby chętny na takie starcie.

Piechowiak

”Bestia” najbliższy pojedynek stoczy na FAME MMA 12, które odbędzie się dwudziestego listopada. Pogromca Marcina Najmana skrzyżuje rękawice z debiutującym Krzysztofem Radzikowskim. Tu będą padać mocne bomby! Już podczas face to face było gorąco.

Jest odpowiedź!

Patryk Barański postanowił odpowiedzieć na słowa Piotra Piechowiaka na swoim kanale YouTube.

Ten donejt jest tak soczysty jak moje zauroczenie ”Bestią”, bo on jest tak piękny, tak uroczy że ja jestem nim zauroczony i najprawdopodobniej w momencie, gdy ja to mówię – moja żona jest zazdrosna. ”Bestia” Ty jesteś taki piękny i uroczy, że ja bym Cię głaskał po główce i całował/głaskał po tej pomarszczonej główce (śmiech). Triceps bym Ci głaskał, żeby chociaż troszeczkę urósł, tak jestem Tobą zauroczony (…) Jeszcze na insta stories, czekajcie, co ”napluł na ryj, skopał, zrobił mielonkę”, żebym się nie pomylił. Na insta stories jeszcze było zbił i na niego naszczał… Powiem wam, że jednak widzę tu pewne zauroczenie. Są to rzeczy troszeczkę dziwne, to nie jest normalne. To są bardziej fantazje z filmów dla dorosłych, a nie z walki.

Ponadto Barański gwarantuje, że ”Bestia” kłamie, bo nigdy nie dostał takiej propozycji od FAME MMA. Padła oferta walki z Piotrem Szeligą. Barański zdradził nawet jaka była to kwota.

Chcę wszystkim wszem i wobec powiedzieć, że nigdy kwota walki z Piotrem Piechowiakiem ani nigdy taka propozycja nie padła ze strony FAME MMA. Ani ze strony włodarzy. Rozmowa była prowadzona na instagramie i nigdy nie padła propozycja walki z Piotrem Piechowiakiem. Padła propozycja walki z Szeligą i to jest prawda. Tam padła kwota 30 tysięcy złotych jeszcze raz powtarzam 30 tysięcy złotówek, ja odbiłem i powiedziałem minimalnie za jaką kwotę ja się mogę ruszyć z Wielkiej Brytanii i zrezygnować z miesiąca. Myślę, że tyle by mi wystarczyło na przygotowanie. I ja ustaliłem kwotę 25 tysięcy funtów co w tamtym momencie było 125 tysięcy złotówek, a więc nigdy nie padła propozycja walki z Piechowiakiem, więc kłamie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zawalczy o pas KSW? Mistrz pyta fanów o takie starcie!

Zaledwie 18 sekund potrzebował Mariusz Pudzianowski, aby znokautować Bombardiera w co-main evencie KSW 64. Była to dla „Pudziana” czwarta wygrana walka z rzędu. Chwilę po walce zainteresowanie walką z Mariuszem wyraził… Phil De Fries.

Bellator 269: Niecodzienna sytuacja w Moskwie! Minakov szybko nastawił palec i chciał kontynuować! [WIDEO] Widzieliście?

W tak zwanym co-main evencie doszło do niespodzianki! Doświadczony Vitaly Minakov (22-2) doznał drugiej zawodowej przegranej. Rosjanin był zdecydowanym faworytem bukmacherów. Warto zaznaczyć, że była to mocno nieszczęśliwa sytuacja.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis