MMA PLNajnowszeFAME MMAPasza zdradził nazwiska proponowanych mu rywali na FAME 22: Tam chyba ktoś mnie mocno nie lubi

Pasza zdradził nazwiska proponowanych mu rywali na FAME 22: Tam chyba ktoś mnie mocno nie lubi

Jarosław Jarząbkowski czyli popularny streamer o pseudonimie PashaBiceps zdradził nazwiska proponowanych mu rywali na nadchodzącą wielkimi krokami galę FAME 22. Pasza wystąpi w jednej z najważniejszych walk tej nadchodzącej gali.

Pasza zdradził nazwiska proponowanych mu rywali

FAME MMA stworzy historię już 31 sierpnia, kiedy to na zakończenie wakacji zrobi imprezę pod tytułem: FAME 22. Gala ta odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie to święto fanów freak fightów w Polsce.

Wczoraj ogłoszono jedną z najważniejszych walk tego wydarzenia.

Pasza zdradził nazwiska proponowanych mu rywali na FAME 22: Tam chyba ktoś mnie mocno nie lubi

PaszaBiceps w klatce na FAME 22 skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata organizacji WBC i IBF – Krzysztofem Diablo Włodarczykiem.

Ale Diablo to nie jedyny potencjalny rywal, którego proponowano Jarząbkowskiemu. Na portalu X Pasza zdradził, że pod uwagę brany był także Adam Josef, czyli zawodnik, który na ostatniej gali Clout MMA walczył z dwoma rywalami, zmieniającymi się co rundę:

“Miałem możliwość walki z AJ albo Diablo. Skoro przegrałem z MD to czemu oni dają mi takich dzików. Tam chyba ktoś mnie mocno nie lubi”

A Wy na kogo stawiacie w tej nadchodzącej walce między Paszą a Diablo? Czy streamer będzie miał szansę w konfrontacji z zawodowym pięściarzem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis