Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAPasternak ostro o Szelidze: Nie wiem czy szczelina wie, ale będzie codziennie dojeżdzany!

Pasternak ostro o Szelidze: Nie wiem czy szczelina wie, ale będzie codziennie dojeżdzany!

Michał Pasternak w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco w mocnym stylu wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Doświadczony zawodnik MMA zapewnił, że ”Szeli” będzie codziennie dojeżdzany.

Pasternak

Trzeba przyznać, że Szeliga wyzwań się nie boi, bowiem stanie przed kolejną walką z zawodowcem. Freak fighter z Dębicy wcześniej zmierzył się z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem i Normanem ”Storminem” Parke. W debiucie zaś zaskoczył, gdy pokonał przed czasem Krystiana Pudzianowskiego – miało to miejsce na gali FEN.

Teraz Szeliga stanie przed kolejnym wyzwaniem. Będzie to walka na FAME MMA 18, która już dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony zawodnik MMA – Michał ”Wampir” Pasternak. Walka została zakontraktowana w formule K-1.

Pasternak zapewnia!

Michał Pasternak w mocnym stylu wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku.

Ludziom się bardzo podoba, bo w końcu szczelina dostanie wpi****. Większość komentarzy obstawiam w ciemno, że było ”jedziesz z kozą” i tyle. Mordo wczoraj to dostałem milion takich różnych wiadomości i ludzie piszą, że są za mną i trzeba w końcu wyjaśnić tego dłubacza. Nie wiem czy o tym wie szczelina, ale codziennie będzie dojeżdżany! To jest już oficjalne info, które trener dziś wrzucił. Codziennie ma dojazd. To nie jest tak, że to są puste słowa. Ma przechlapane.   

W main evencie Amadeusz ”Ferrari” Roślik ma stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Podopieczny Mirosława Oknińskiego ma skrzyżować rękawice z Kacprem Błońskim, a następnie Marcinem Dubielem.

Warto przypomnieć, że już już takie sytuacje miały miejsce na freakowych galach – ”Don Kasjo” bijący się z Michałem ”Boxdelem” Baronem i Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy chociażby Arkadiusz ”Aroy” Tańcula mierzący się z Jackiem oraz Mateuszem Murańskim.

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis