MMA PLHighleaguePasha przed walką z Owcą: Napadały mnie różne organizacje od dwóch lat! [WIDEO]

Pasha przed walką z Owcą: Napadały mnie różne organizacje od dwóch lat! [WIDEO]

Równo miesiąc dzieli nas od debiutu Jarosława “Pashy” Jarząbkowskiego w sportach walki. Legenda Counter-Strike’a w swoim pierwszym pojedynku zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem.

Pasha High League

High League 2 odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Jarosława “PashyBicepsa” Jarząbkowskiego, który zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Dla obu fighterów będzie to debiutancki pojedynek w sportach walki. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej.

“Napadały mnie różne organizacje od dwóch lat!”

Jarząbkowski w wywiadzie dla naszej redakcji opowiedział o pierwszych odczuciach związanych z jego nowym środowiskiem.

Jestem miło zaskoczony, że ludzie mnie znają, kojarzą. Wszyscy grają w gry. Jedni więcej – drudzy mniej. Fajnie. Miło przywitany przez wszystkich. Z nikim nie ma żadnych spin, awantur – to jest coś pięknego. Wchodzisz, nie musisz się o nic przejmować. Jesteś sobą – takim, jakim byłeś cały czas. Na razie bawię się świetnie i mam nadzieję, że tak zostanie na długo.

“Pasha” odpowiedział też na pytanie odnośnie zainteresowanie jego osobą ze strony innych federacji mieszanych sztuk walki.

Oj, to była bardzo długa decyzja. Zgłaszała się niejedna organizacja. Myślę, że od dwóch lat napadały mnie, moich menedżerów. To była decyzja wspólna rodzinna. W grach komputerowych też nikt nie wierzył, że będę się z tego utrzymywał latami. Chcesz cały czas kręcić się w środowisku to musisz iść za trendami. Nie możesz się zamknąć na coś jednego. Musisz cały czas być w showbiznesie.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis