MMA PLNajnowszeFAME MMAPasha poznał rywala na FAME 22! Kibice na Stadionie Narodowym oszaleją!

Pasha poznał rywala na FAME 22! Kibice na Stadionie Narodowym oszaleją!

FAME nie zwalnia tempa i zwala z nóg kolejnym ogłoszeniem! Utytułowany pięściarz Krzysztof “Diablo” Włodarczyk melduje się na karcie walk historycznej gali FAME 22 na PGE Narodowym. To absolutna gratka dla fanów sportów walki. Były mistrz świata organizacji WBC i IBF stoczy walkę w zupełnie nowej dla siebie formule MMA w małych rękawicach, a jego rywalem będzie Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski.

Pasha poznał rywala na FAME 22

Ruszyła sprzedaż biletów

Gala FAME 22 odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym. Wydarzenie już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie – bilety rozchodzą się w zawrotnym tempie. Wejściówki do nabycia na www.ebilet.pl

Debiut mistrza

Wejście Diablo do oktagonu FAME, to długo wyczekiwany moment przez fanów freak fightów. Włodarczyk jest jednym z najpopularniejszych pięściarzy w historii polskiego boksu. Wielu jest ciekawych, jak doświadczony fighter poradzi sobie w zupełnie nowej formule.

Trudne wyzwanie

Diablo w oktagonie nie będzie miał łatwego zadania. Rywalem utytułowanego pięściarza będzie popularny Papito, który żadnych sportowych wyzwań się nie boi, co już kilkakrotnie udowadniał. Pashabiceps, dzięki swojej zawziętości pokonał rowerem trasę z Polski do Paryża i Kopenhagi, gdzie w drugim przypadku musiał „przejechać” przez Bałtyk!

Dalsze ogłoszenia?

Walka Diablo z Pashą gwarantuje ogromne emocje w oktagonie. To dopiero początek ogłoszeń. Sporych niespodzianek na karcie walk FAME 22 na PGE Narodowym z pewnością nie zabraknie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis