MMA PLVIP MMAPas mistrzowski na gali MMA-VIP u Najmana! Kto o niego zawalczy?

Pas mistrzowski na gali MMA-VIP u Najmana! Kto o niego zawalczy?

Foto: Screen

Pas mistrzowski będzie stawką jednego pojedynku, do którego dojdzie na gali MMA-VIP u Marcina Najmana. “El Testosteron” poinformował kto o niego zawalczy.

Najman w mediach społecznościowych zapowiedział organizację starcia mistrzowskiego na swojej nadchodzącej gali. Przy okazji ogłoszenia starcia o randze mistrzowskiej, “El Testosteron” próbował też sprowokować organizację FAME MMA (za aferę z pasem Lil Masti, który został jej odebrany) oraz Przemysława Saletę (za nieodebranie zdobytego przez niego pasa).

Pas mistrzowski na gali MMA-VIP u Najmana! Kto o niego zawalczy?

O pas mistrzowski na gali MMA-VIP zawalczą trenerzy personalni – Adrian Cios i Fit Dzik. Zdaniem Marcina Najmana starcie to wyłoni najlepszego trenera personalnego w kraju:

“Moi drodzy podczas gali MMA-VIP w najbliższą sobotę odbędzie się walka o pas mistrza trenerów personalnych w mma. Pas zostanie u zwyciescy już na zawsze, choćby przegrał kolejną walkę lub pozostałby tytułu pozbawiony. To nic nadzwyczajnego. Tak jest ze wszystkimi pasami zdobytymi przez fighterów na całym świecie (no może z jednym wyjątkiem😉)

Gdyby było inaczej, ja nie miałbym w gablocie pasa Mistrza Europy, a Saleta pasa IBO (mam nadzieje, że w końcu po niego przyjedzie. Czekam już na to 15 lat. Narazie jednak koszty paliwa pozostają barierą jak sądzę. Z drugiej strony może to i dobrze. Bo to jedyna pamiątka jaka mu została)

Dostęp do gali na https://www.mma-vip.pl

P.S. Swoją drogą krytykowali WKU że dali mi szanse walki. A WBA dała Stivernowi 😜

Moi drodzy podczas gali MMA-VIP w najbliższą sobotę odbędzie się walka o pas mistrza trenerów personalnych w mma. …

Posted by Marcin Najman on Monday, February 8, 2021

MMA-VIP

Data: 13 lutego 2021 roku

Transmisja: start o 19:30 (sobota)

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 19,95 ZŁ

Marcin Najman vs. Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
Izabela Badurek vs. Ana Maria Pal
Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll
Edward Mazur vs. Dominik Tyman
Przemysław Opalach vs. Konrad Cyranowski
Adrian Cios vs. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
Mateusz Kisiel vs. Sebastian Tronina

Zobacz także:

Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyć w UFC! Zaskoczeni?

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!