MMA PLNajnowszeHighleaguePartnerka prezesa FEN z mocną reakcją po walce: Co to ma być! Z Najmanem przegrać? [WIDEO]

Partnerka prezesa FEN z mocną reakcją po walce: Co to ma być! Z Najmanem przegrać? [WIDEO]

Na kanale High League pojawiło się nagranie zza kulis sobotniego wydarzenia w Katowicach. Gala High League 6 zapewniła sporo emocji. Jest też krótkie nagranie po walce Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Partnerka prezesa Fight Exclusive Night postanowiła mocno zareagować.

Jóźwiak

Paweł Jóźwiak ma za sobą trzy pojedynki w freak fightach. Prezes FEN dwa ostatnie starcia przegrał. ”El Testosteron” w sobotę odnotował udany rewanż za straszliwie szybką i bolesną przegraną na gali WOTORE. Były pięściarz nie miał łatwo, ale ostatecznie po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Co teraz? Prezes wielokrotnie wspominał, że pod koniec tego roku na gali Fight Exclusive Night ma dojść do jego rewanżu z Michałem ”Boxdelem” Baronem.

Nagranie tuż po walce!

Na kanale High League pojawiły się nagranie, w którym możemy zobaczyć co się działo za kulisami szóstej edycji w Katowicach.

Po walce partnerka prezesa Fight Exclusive Night postanowiła mocno zareagować. 

Co to ma być? Z Najmanem przegrać? Wstawaj!

https://twitter.com/Sicario_MMA/status/1638136618723815433

Jest też komentarz prezesa Fight Exclusive Night.

Ania mnie wspiera jak może. Emocje wzięły górę po przegranej walce. Moja ekipa była pewna, że decyzja będzie dla mnie. Nikt nie lubi przegrywać, tym bardziej jak mało brakowało do zwycięstwa. Pozdrawiam wszystkich

Całe nagranie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=NIOZDXAJGoE

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko! Widzieliście?

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis