MMA PLBabilon MMAParnasse vs Rutkowski na KSW? Podwójny mistrz FEN i Babilon MMA podał stawkę!

Parnasse vs Rutkowski na KSW? Podwójny mistrz FEN i Babilon MMA podał stawkę!

Foto: FEN

Czy dojdzie do super pojedynku między dwoma mistrzami Salahdine Parnasse vs Daniel Rutkowski na KSW? Dwóch mistrzów, w tym jeden podwójny. Ta walka na pewno przyniosłaby ogromny rozgłos w polskim MMA!

Daniel Rutkowski był jednym z gośćmi w dzisiejszym magazynie Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie podał, jaka kwota przekonałaby go do walki dla którejkolwiek organizacji.

Parnasse vs Rutkowski na KSW? Podwójny mistrz FEN i Babilon MMA podał stawkę!

Podwójny mistrz wagi piórkowej Babilon MMA i FEN przyznał, że nie ma ambicji sportowych, a jedynie ekonomiczne. Dla Rutkowskiego najważniejsze są kwestie finansowe. Oto, co powiedział na temat swojej dalszej kariery:

“Nie mam ambicji, nie mam celów, nie mam planów odnośnie tego, gdzie chcę walczyć. Dla mnie liczy się tylko kryterium finansowe. 100 tysięcy złotych i mogę się bić wszędzie.”

Daniel Rutkowski ostatnią walkę stoczył w miniony weekend na gali FEN 31. Tam pewnie wypunktował Adriana Zielińskiego. W swojej karierze, pochodzący z Radomia zawodnik jest niepokonany od 2016 roku i obecnie uznawany jest za najlepszego zawodnika wagi piórkowej w Polsce.

Czy właściciele KSW powinni zgłosić się do niego w sprawie potencjalnej walki z Salahdinem Parnassem o pas mistrzowski wagi piórkowej? Który zawodnik według Was byłby faworytem w tego typu starciu?

Zobacz także:

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!

Polski sędzia w UFC: Po tej walce spotkałem się z największym hejtem w życiu!

Łukasz Bosacki to polski sędzia w UFC. Nasz rodak spełnia marzenia regularnie sędziując i punktując walki w największej lidze mieszanych sztuk walki na świecie.