MMA PLKSWParnasse ostro do Szymańskiego: Torres miał szczęście, zabije was wszystkich!

Parnasse ostro do Szymańskiego: Torres miał szczęście, zabije was wszystkich!

Robi się gorąco! Salahdine Parnasse (14-1-1) jest mocno podrażniony pierwszą zawodową przegraną. Francuz tym razem w mocnych słowach skomentował wpis Romana Szymańskiego (13-6).

Do ich starcia doszło dwudziestego siódmego kwietnia w 2019 roku. Parnasse w Lublinie zdobył tymczasowy pas kategorii piórkowej. 23-latek ponownie dominował i tym razem w drugiej rundzie zdemolował wspomnianego Romana Szymańskiego. Dla Parnasse w tamtym momencie było to czwarte jakże dobitnie zwycięstwo.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Mocny komentarz byłego mistrza!

Widać, że Salahdine Parnasse (14-1-1) ciężko zniósł pierwszą zawodową przegraną. Roman Szymański (13-6) za pomocą instagrama przypomniał kibicom o walce z Danielem Torresem. Polak postanowił również pogratulować “Tucanão”.

Dwa lata temu daliśmy walkę wieczoru. Walkę którą wygrałem. Wczoraj na KSW po pięknym nokaucie Daniel zdobył mistrzowski pas w kat piórkowej. To pokazuje piękno tego sportu i jego nieprzewidywalność. PS. Wtedy szacunek, dziś szacunek and my congratulations

Na ten wpis zareagował Salahdine Parnasse (14-1-1). Nie brakowało mocnych słów!

Torres, miał szczęście, że zabiję was wszystkich, a ty pierwszą dużą suką.

komentarz

Na odpowiedź Romana Szymańskiego nie musieliśmy długo czekać.

komentarz
komentarz

Nie zawsze dostajesz to co chcesz, jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś to ten sport szybko ci to uświadomi i sprowadzi cie na ziemie. Daniel był tego dnia lepszy od ciebie. Albo to zrozumiesz albo się załapiesz. Zanim to zrozumiesz zabierz swoje zabawki z placu zabaw i wróć do domu. Jeśli nie to powiem twojej mamie że przeklinasz i będziesz miał szlaban na kilka tygodni. I żadnego internetu!

Zobacz także:

Jędrzejczyk o FAME MMA! Zgadzacie się z opinią byłej mistrzyni?

Joanna Jędrzejczyk (16-4) wypowiedziała się odnośnie FAME MMA. Polka gwarantuje, że widzi w tym plusy, ale nie może zrozumieć ludzi, którzy oglądają freakowe pojedynki, a potem umniejszają prawdziwym sportowcom!