MMA PLGamrotParnasse chce walczyć w wadze lekkiej! Gamrot komentuje: Gdy kota nie ma, myszy harcują!

Parnasse chce walczyć w wadze lekkiej! Gamrot komentuje: Gdy kota nie ma, myszy harcują!

Salahdine Parnasse (16-1-1) wrócił na tron wagi piórkowej i od razu ma spore oczekiwania. Francuz w kolejnym pojedynku chciałby zawalczyć o drugi pas KSW. Mateusz Gamrot (20-1) w programie ”Oktagon Live” skomentował plany Parnasse.

Gamrot

24-latek liczy na pojedynek ze zwycięzcą starcia Marian Ziółkowski (23-8-1) kontra Borys Mańkowski (22-8-1). Będzie to walka wieczoru najbliższej gali KSW 66 w Szczecinie. Już piętnastego stycznia ”Golden Boy” obroni tytuł czy może ”Tasmański Diabeł” będzie nowym championem?

Gamrot: W ogóle nie jestem zdziwiony takimi wyzwaniami!

Mateusz Gamrot (20-1) w programie ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym został zapytany o ostatnie zachowanie Salahdine Parnasse (16-1-1), który chce walczyć o drugi pas KSW. Gamrot nie jest zaskoczony!

Właśnie w ogóle nie jestem zdziwiony takimi wyzwaniami. Gdy kota nie ma, myszy harcują – takie jest powiedzenie, więc idealnie by się to zgrało. Długo ja byłem w tej kategorii lekkiej, nigdy nie chciał przyjść. No, ale fajnie w końcu dorasta, mężnieje, większy się robi i dlatego tak.

Cały program możecie oglądać poniżej:

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis