MMA PLFAME MMAParke i Wrzosek nie zdołali zrobić krzywdy Don Kasjo, ale jest zawodnik MMA, który chce pokazać jak się boksuje

Parke i Wrzosek nie zdołali zrobić krzywdy Don Kasjo, ale jest zawodnik MMA, który chce pokazać jak się boksuje

W ostatnim czasie zawodnicy MMA nie przynoszą chluby środowisku sportowemu, kiedy to dają ciała w walkach z youtuberami. W Polsce Norman Parke i Marcin Wrzosek nie zdołali zrobić krzywdy Don Kasjo, a w Stanach Zjednoczonych Jake Paul zmiażdżył i Bena Askrena i Tyrona Woodleya.

To powoduje głosy mówiące, że zawodnicy MMA w dużej większości o pięściarstwie nie mają większego pojęcia. Nie wiemy czy z tymi głosami się zgadzacie, ale podane wyżej przypadku utwierdzają fanów youtuberów w tym przekonaniu.

Jest jednak jeden zawodnik, który za odpowiednią stawkę jest chętny pokazać środowisku jak się boksuje.

Parke i Wrzosek nie zdołali zrobić krzywdy Don Kasjo, ale jest zawodnik MMA, który chce pokazać jak się boksuje

Osobą tą jest Łukasz Rajewski, który obecnie w MMA ma serię trzech zwycięstw z rzędu, w tym dwóch odniesionych w Federacji KSW.

Co ciekawe, “Raju” nie obrał za cel żadnego freaka, a chce walki rankingowej w boksie, by pokazać, że zawodnicy MMA boksować potrafią:

“patrzę na te ostatnie występy pięściarskie niby uderzaczy i myśle sobie dobra stawka i mogę pokazać środowisku jak się uderza, rankingowa walka, żadnen freek. ł.r”

Zobacz także:

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wrzosek został zwolniony z KSW po porażce, jakiej doznał na gali FAME 12, gdzie uległ w walce wieczoru melanżownikowi Don Kasjo w walce bokserskiej. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa!

Rozpara po gali FAME 12: „Znów zrobiliśmy coś jako pierwsi!” [WIDEO]

Wczorajsza gala FAME MMA 12 to z pewnością najlepsze wydarzenie w historii FAME. Kilka pojedynków przerosło oczekiwania widzów, ale również organizatorów, którzy byli pod wrażeniem, co wydarzyło się w klatce FAME.