MMA PLBorys MańkowskiParke atakuje Don Kasjo i… wbija również “szpilkę” Mańkowskiemu

Parke atakuje Don Kasjo i… wbija również “szpilkę” Mańkowskiemu

Foto: facebook.com/Norman Parke
Foto: facebook.com/Norman Parke

Norman Parke (28-7-1, 1NC) ponownie odważnie odwołał się do jego kłótni z Don Kasjo (2-0). W przepychance słownej kolejną szpilkę otrzymał jednak również Borys Mańkowski (21-8).

Jeszcze niedawno konflikt słowny na linii Norman Parke – Kasjusz Życiński wydawałby się niedorzeczny. Teraz temat jest jednak coraz mocniej podgrzewany, gdyż obie strony kierują w swoją stronę mocne obelgi, jednocześnie zapowiadając ciężkie rozprawienie się z przeciwnikiem.

Oczywiście nie wydaje się, jakoby taki pojedynek rzeczywiście doszedł do skutku. Parke to wciąż uznana marka KSW i pewnie zawodnik będzie kontynuował swoją karierę w federacji. „Don Kasjo” to z kolei jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci FAME MMA, budząca szereg skrajnych emocji.

Nie da się jednak ukryć, że pojedynek mógłby „rozbić bank”, jeśli chodzi o oglądalność i sprzedaż PPV. Niewątpliwie to „Stormin” byłby faworytem rywalizacji, lecz taka konfrontacja wychodziłaby poza ramy sportu.

Na razie całość kończy się na słownych utarczkach. Kolejny atak na swoim profilu na Facebooku wykonał Irlandczyk. Wstawił on post, który jednak zahacza nie tylko Życińskiego.

These youtuber guys are easy money. 😎Ci youtuberzy to dla mnie łatwa kasa 😎

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Środa, 5 sierpnia 2020

Ci youtuberzy to dla mnie łatwa kasa

– napisał zawodnik KSW.

Opublikowane zdjęcie przez 33-latka nawiązuje do jego starcia z Mańkowskim. Poznaniak dość mocno stara się rozwijać swój kanał na wspomnianej platformie. Panowie mieli okazję zmierzyć się ze sobą w marcu 2019 roku. Wtedy to na punkty wygrał Parke, robiący ówcześnie kolejne kroki w celu zostania gwiazdą federacji.

Nieoczekiwanie może zatem dojść do ponownego zaognienia sytuacji między „Storminem” i Mańkowskim. Obecnie warunki na zorganizowanie rewanżu są dość sprzyjające, gdyż „Diabeł Tasmański” posiada serię dwóch zwycięstw, natomiast Parke w ostatniej walce uznał wyższość Mateusza Gamrota (16-0, 1NC).

Zobacz także:

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Najbliższe gale tych dwóch organizacji będą bezpośrednio konkurować ze sobą pod kątem oglądalności! Obie imprezy zaplanowano bowiem na dzień 29 sierpnia.