MMA PLNajnowszeCiekawostkiParis Platynov powiedział ile mu proponowano za walkę we freakach: A może to było 1500 złotych? [WIDEO]

Paris Platynov powiedział ile mu proponowano za walkę we freakach: A może to było 1500 złotych? [WIDEO]

Wraca sprawa potencjalnej walki w klatce popularnego youtubera uznawanego przez ogromną część internautów za najlepszego w tym fachu w Polsce. Paris Platynov – bo o nim mowa – powiedział ile mu proponowano za walkę we freakach! Kwota jest ogromna! To byłaby Liga Mistrzów wśród zarobków zawodników MMA!

Paris Platynov powiedział ile mu proponowano za walkę we freakach

Paris na jednym ze swoich live’ów otrzymał od fana pytanie o propozycje walki z High League lub FAME MMA. Youtuber nie zamierzał chować głowy w piasek i wprost powiedział, że takie propozycje miał, odbywał spotkania w sprawie swojej potencjalnej walki i zdradził nawet o jaką kwotę byłby bogatszy, gdyby propozycję owego występu w klatce przyjął.

Teraz trzymajcie się krzeseł.

Paris Platynov powiedział ile mu proponowano za walkę we freakach

Platynov zdradził, że miał propozycję ponad miliona złotych za freakową walkę, a na dodatek procent od sprzedaży PPV ze swojego reflinka. To potencjalnie dawałoby bardzo dużą kwotę, nawet rekordową w historii freak fightów:

“Już o tym mówiłem, ale pewnie traktujecie to jak żart, bo ja też często walę ironią, bo to nie jest jakaś ważna rzecz. Ale chyba mogę mówić, mogę powiedzieć. Miałem kilka takich spotkań, propozycji i dostałem ponad milion złotych za walkę. Propozycję ponad miliona złotych za walkę plus jakieś pay per view, więc mogłoby dojść nawet do miliona trzystu tysięcy – półtorej miliona złotych za walkę. Taką dostałem propozycję. Zaczynały się te propozycje wcześniej, od siedemset tysięcy, pięciuset. Nie powiem od kogo, nie mówię jak. Wydaje mi się, że dżentelmeńsko się zachowam. 1500 złotych – a może to było 1500 złotych?” – powiedział w swoim stylu Paris Platynov.

Cała wypowiedź youtubera w tej sprawie poniżej:

A Wy chcielibyście zobaczyć Parisa Platynova w klatce którejś z freakowych organizacji MMA w Polsce? Z kim najchętniej byście go zestawili?

Zobacz także:

Michał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2? Legenda zabiera głos!

Czy to będzie ostatnia walka w karierze legendy polskiego MMA? Czy Michał Materla zakończy sportową karierę po XTB KSW Colosseum 2? Te pytania rodzą się patrząc na zestawienie, jakie właściciele Federacji KSW przygotowali na nadchodzące święto MMA w Polsce.

To będzie kolejny Polak w UFC? Mistrz FEN nie ukrywa: Celem zawsze jest i będzie…

Dwóch braci z Polski w organizacji UFC jeszcze nie mieliśmy. A wygląda na to, że niedługo będzie okazja napisać historię. Cezary Oleksiejczuk czyli mistrz organizacji Fight Exclusive Night nie ukrywa, że jego sportowym celem jest angaż w największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis