MMA PLArchiwumClout MMAPan Pawłowski skomentował szokujące zestawienie na gali Clout MMA 2: Myślałem, że żartują [WIDEO]

Pan Pawłowski skomentował szokujące zestawienie na gali Clout MMA 2: Myślałem, że żartują [WIDEO]

Stało się! Organizacja Clout MMA przebiła sufit, choć według innych głosów, był to sufit piwnicy, oficjalnie ogłaszając szokujące zestawienie, do którego dojdzie na gali Clout MMA 2 już w najbliższy weekend. W klatce podczas tej gali wystąpią Gocha Magical i Nikita. Pan Pawłowski, czyli prowadzący gale Clout MMA skomentował to zestawienie.

Pan Pawłowski skomentował szokujące zestawienie na gali Clout MMA 2

Przypominamy, że gala Clout MMA 2 odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku.

Starcie Gocha Magical vs Nikita będzie jedną z tych, które powodują najwięcej reakcji wśród internautów. Zobaczcie tylko na profil MMA.PL po ogłoszeniu tego zestawienia:

Pan Pawłowski skomentował szokujące zestawienie na gali Clout MMA 2: Myślałem, że żartują

Teraz zestawienie Gocha Magical vs Nikita skomentował Pan Pawłowski. Prowadzący wydarzenia pod szyldem Clout MMA w rozmowie z portalem MMA.PL przyznał, że nie dowierzał, kiedy dowiedział się o planach organizacji dla której pracuje:

“Ja dostałem tę informację i miałem takie: “Żartujesz? Proszę, powiedz, że żartujesz”. Będzie halloweenowy – w sumie nie wiem dlaczego halloweenowy, może chodzi o to, że przebiorą się za zawodniczki MMA? – fight i będzie ciekawie. One się będą bić, jak najbardziej. […] Będą się trzaskać normalnie po pyskach.

Ja zwariowałem jak to usłyszałem, ale też jakby bezpośrednio po tym, dowiadywałem się jak to wygląda i wychodzi na to, że oczywiście wszystko legitnie jest. I tam jakieś badania, wszystko od strony medycznej jest ok. Nie może być takiej sytuacji, że ktoś wychodzi do klatki z zagrożeniem życia. Dla mnie ten pojedynek jest z jednej strony esencją freak fightów, a z drugiej strony mam poczucie, że za chwilę, ktoś mnie uszczypnie i się obudzę.”

Cała rozmowa z Panem Pawłowskim do sprawdzenia poniżej:

A Wy co sądzicie o walce Gocha Magical vs Nikita? Będziecie śledzić wydarzenia w klatce podczas tego pojedynku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis