MMA PLFAME MMAPan Pawłowski o rozstaniu z FAME: Ludzie myślą, że co noc płaczę do zdjęcia Boxdela! [WIDEO]

Pan Pawłowski o rozstaniu z FAME: Ludzie myślą, że co noc płaczę do zdjęcia Boxdela! [WIDEO]

Arkadiusz Pawłowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. Były konferansjer FAME MMA w rozmowie z naszym portalem zdradził, że już w czerwcu pojawią się pierwsze informacje odnośnie gali High Leeague.

Arkadiusz z największą freakową organizacją w naszym kraju był związany od samego początku. Informacja o rozstaniu była zaskakująca. Wielu fanów miało nadzieje, że Pawłowski wróci do organizacji. Jest to jednak niemożliwe. Arkadiusz w tej sytuacji związał się z nową federacją założona przez rapera Malika Montanę.

Pawłowski: Nie obraziłem się chociaż dużo osób mi mówi, że mogłem! 

Udało nam się porozmawiać z Arkadiuszem Pawłowskim, który skomentował swoje rozstanie z organizacją FAME MMA.

Nie, w sensie to są dwa różne pytania. Nie obraziłem się chociaż dużo osób mi mówi, że mogłem, ale nie obraziłem się. Nie oglądałem ostatniej gali, jakieś fragmenty. Głównie dlatego, że nie miałem po prostu czasu. Dowiedziałem się, że jest gala w dniu kiedy gala była. Ja staram się nie chować urazy. Powtarzam to w każdym wywiadzie/streamie to, że się rozstaliśmy jest smutne/bardzo szkoda i tak dalej, bardziej chodzi o sposób. Można się rozstać z klasą, albo w atmosferze, której bardzo bardzo nie chciałem i myślę, że na to nie zasługiwałem.        

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Fury vs Wilder 3 już oficjalnie! Nie będzie walki z Joshuą! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Będzie walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3! Informację o podpisaniu kontraktu w niecodzienny sposób przekazał fanom Brytyjczyk.

Elite Fighters: Warszawski Dresik zadebiutuje w MMA! Gala już w lipcu! Będziecie oglądać?

Już dziesiątego lipca ma odbyć się pierwsza edycja Elite Fighters. Organizacja podczas ostatniego spotkania postanowiłą ogłosić głównych bohaterów.