MMA PLFAME MMAPakol w FAME MMA? Organizacja chciała zestawić go z…

Pakol w FAME MMA? Organizacja chciała zestawić go z…

Jędrzej Gromadowski w FAME MMA? Jak się okazuje ”Pakol” dostał propozycję, aby zawalczyć na najbliższej dziewiątej edycji. Gala odbędzie się szóstego marca. 

Gromadowski  w przeszłości prowadził jeden z pierwszych na świecie portali muzycznych poświęconych scenie hardcore punk. ”Pakol” to bez wątpienia prekursor polskiego Youtube’a. Warto dodać, że Jędrzej na swoim koncie ma walki w formule K-1, więc nie byłoby to dla niego nic nowego. Gromadowski swoje umiejętności szlifuje w Ankosie Poznań.

Pakol dostał propozycję z FAME MMA!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził jakie propozycje dostał w ostatnim czasie od FAME MMA. Jak się okazuje było to potencjalne starcie z Gamou Fallem, Kamilem Hassanem oraz Jędrzejem Gromadowskim.

Nazwisk padało dużo. Począwszy od Gamou. Był też jak on… robił ”’lufa pytanie” z Bonusem BGC. Kurde jak on ma na imię. W Ankosie trenuje, zapomniałem po prostu. Chciałbym czysto sportowy pojedynek i sądzę, że taki mi przygotują włodarze FAME MMA. Ooo Pakol TV – znów on wymyśla, że nie ta waga. Nie chce w mojej wadze, a sądzę, że on na co dzień waży 75 kilo, więc nie musiałby tej wagi robić. Ja też bym zjechał do 75 kilo i moglibyśmy zrobić tą walkę. Tak sobie pomyślałem, że chyba specjalnie przycisnę i zejdę do jego wagi, bo jest to wykonalne pod moim kontem. Nie chcę żeby była powtórka z rozrywki jak było z Pająkiem, że będę bił nie wiadomo ile kilogramów i zabraknie mi tej kondycji, więc chce to zrobić na spokojnie. Mieć pełen okres na zbicie tej wagi i chce fajnie się przygotować do tej walki. Była też propozycja żebym z Hassanem się bił. Tylko, że on też chce żebym zszedł do 70-kilo.                 

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” swój ostatni pojedynek stoczył dwudziestego pierwszego listopada. Była to jego druga walka pod banderą FAME MMA. Kwieciński jednogłośną decyzją sędziów pokonał Piotra Pająka. Dużo kibiców mówiło o kontrowersyjnym wyniku, ale jednak trzeba pamiętać o odjęciu punktów. Tak było, gdy Pająk uderzył rywala po komendzie ”STOP”.

Zobacz także:

Brodnicka przeprasza Piątkowską! Widzieliście oświadczenie?

Ewa Brodnicka została zmuszona do przeprosin. Jest oświadczenie ”Kleo”

Dwie walki Polek na sobotnim Oktagonie! Będziecie oglądać?

Dwie nasze reprezentantki wystąpią na sobotniej gali Oktagon 21. Poznajcie szczegóły o gali u naszych sąsiadów