MMA PLFAME MMAPająk przygotowuje się do następnej walki w FAME! Treningi z legendą muay-thai! [WIDEO]

Pająk przygotowuje się do następnej walki w FAME! Treningi z legendą muay-thai! [WIDEO]

Piotr Pająk podróżuje po całym świecie, więc na macie spotykał się już z topowymi zawodnikami. Youtuber ”Podróże Wojownika” wrócił do Tajlandii i od samego początku nie ma nudy, a mocne treningi. Piotr rozpoczął przygotowania do następnej walki. Parę dni temu Pająk na macie spotkał się legendarnym – Saenchaiem.

Pająk

Piotr Pająk podczas ostatniej jubileuszowej 10-edycji pokazał się z naprawdę efektownej strony. Był to rewanżowy pojedynek z Alanem Kwiecińskim. W pierwszej rundzie uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postawił twarde warunki. Przesądziły umiejętności parterowe. Chwila nieuwagi i w drugiej rundzie Pająk gilotyną poddał rywala.

Pająk na treningu z legendą!

Piotr Pająk ma za sobą trening z legendą tajskiego boksu – Saenchaiem. Jeszcze dziś na kanale ”Podróże Wojownika” pojawi się sparing. Pająk rozpoczął przygotowania do następnego starcia w FAME MMA.

Marzenia są po to żeby je spełniać… Trening i sparring z wielkim mistrzem i legendą Tajskiego boksu @saenchaithailand 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 To dla mnie wielki honor że mogłem z nim stanąć oko w oko i dostać lekki oklep na sparringu 😁😂 w piątek i sobotę zobaczycie z tego filmiki na kanale Podróże Wojownika 😎🇹🇭🙏🏼 Życie jest piękne ! Kocham Tajlandię 🇹🇭 Lecimy z treningami przed @famemmatv żebym mógł pokazać na co mnie stać 😎

Marzenia są po to żeby je spełniać… Trening i sparring z wielkim mistrzem i legendą Tajskiego boksu @saenchaithailand…

Posted by Podróże Wojownika on Wednesday, December 8, 2021

W Tajlandii Muay Thai jest od razu za buddyzmem… Z prawie każdym można o tym porozmawiać i jeśli jest się zawodnikiem to traktują Cię jak swojego… 🇹🇭🇹🇭🇹🇭 Miałem okazję potrenować z jednym z dwóch najlepszych zawodników muay thai na świecie 😎 Z wielkim mistrzem SAENCHAI 🙏🏼🇹🇭 Pokazał mi swój styl i swoje sztuczki ! Niesamowite przeżycie i spełnienie jednego z marzeń… 🙏🏼😁🇹🇭 Zapraszam na odcinek i na kanał Podróże Wojownika ! Jutro wstawię sparring ! Nie było lekko 😂 Proszę udostępnić 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

W Tajlandii Muay Thai jest odrazu za buddyzmem… Z prawie każdym można o tym porozmawiać i jeśli jest się zawodnikiem to…

Posted by Podróże Wojownika on Friday, December 10, 2021

Całe wideo z treningu poniżej:

Zobacz także:

GROMDA 7: Organizacja do końca czekała na ”Łazara”! W sieci pojawiło się straszne zdjęcie! Widzieliście?

Rafał ”Łazar” Łazarek miał wystąpić w superfighcie podczas wczorajszej gali GROMDA 7. Mariusz Grabowski i Mateusz Borek w studiu poinformowali, że ich zawodników nie pojawił się na hali. Organizatorzy do samego końca mieli nadzieję, że ”Łazar” zawalczy z Kamilem “Rudym” Zglińskim.

Tańcula dalej marzy o KSW! Wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula ma swoją matrycę marzeń i nie zamierza rezygnować nawet jeśli będzie to ciężkie do zrealizowania. ”Aroy” już w przeszłości mówił, że jego marzeniem jest walka w organizacji KSW. Tańcula na insta stories wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć u Maciej Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis