Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAPająk ostro o FAME MMA: Jak podpisywałem kontrakt, to nie wiedziałem, że będę się prosił o walkę! [WIDEO]

Pająk ostro o FAME MMA: Jak podpisywałem kontrakt, to nie wiedziałem, że będę się prosił o walkę! [WIDEO]

Piotr Pająk w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o swojej sytuacji w organizacji FAME MMA. Youtuber ”Podróże Wojownika” zdradził, że w kontrakcie został mu już tylko jeden pojedynek. Póki co Pająk ma nadzieje, że dostanie trzecią walkę, ale jak przekonuje łatwo nie jest…

Pająk

Pająk w freakowej organizacji stoczył dwie walki z Alanem Kwiecińskim. Oba starcia dostarczyły dużo emocji. Choć przy tym pierwszym pojawiły się kontrowersje – co do werdyktu sędziowskiego. Dużo widzów uważało, że Pająk powinien zostać ogłoszony zwycięzcą.

Podczas FAME MMA 10 doszło do rewanżu w formule MMA. Wojownik pochodzący z Bielsko-Białej w drugiej rundzie poddał przeciwnika.

Piotr ma za sobą trzy walki w boksie tajskim. Pierwsza okazała się efektowną wygraną. Następne zaś ważnym doświadczeniem.. W Tajlandii nie zazwyczaj nie posiadasz wcześniej informacji z kim zmierzysz się w ringu. Dowiadujesz się najprędzej dzień przed startem. To jest ciekawa historia.. Bo Pająk w drugim pojedynku w muay-thai mierzył się z zawodnik reprezentacji Iranu, a później zawodnikiem mającym za sobą walki w UFC i Bellatorze.

Pająk: Większość bierze walki, które wiedzą, że wygrają!

Piotr Pająk ma nadzieje, że już niebawem dostanie trzeci pojedynek w organizacji FAME MMA. Youtuber jest rozczarowany aktualną sytuacją.

No wiesz co jak podpisywałem kontrakt nie spodziewałem się, że będę walczył tylko raz w roku i to że będzie trzeba prosić się o tą walkę. Nie ma co ukrywać zawodników w mojej kategorii jest tam najwięcej, a niestety nikt nie chce się ze mną bić i to jest najgorsze. Paru chłopaków na wywiadach opowiadało, że się mogą ze mną bić – byli pytani co uważają na temat walki ze mną. Na przykład Wiewiór, Krycha, parę osób jeszcze się napinało. Jak przyszło co do czego to nie mam z kim walczyć, niestety chłopaki kalkulują. Większość bierze walki, które wiedzą, że wygrają i tak to wygląda. Mam nadzieję i wierzę w to, że w końcu mi kogoś znajdą. Może na kolejnej? Zobaczymy jak to wyjdzie. To będzie moja trzecia walka, wypełnie kontrakt, a co dalej? To zobaczymy. 

Cały wywiad poniżej:

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Boxdel ostro o gali Royal Division: Odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży! Widzieliście?

Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA na twitterze postanowił zareagować i skomentować gale Royal Division. Popularny ”Boxdel” w mocnych słowach wypowiedział się o Tomaszu Olejniku, który na swoim koncie ma dwie walki w FAME MMA.

Szybkie zwycięstwo Głowackiego! Komentatorzy o rywalu Polaka: Śmiechu warte, co daje taka walka?

Krzysztof Głowacki (32-3, 19 KO) wraca na odpowiednie tory przed własną publicznością w Wałczu. Mimo wszystko nie tak były mistrz świata wyobrażał sobie dzisiejszą walkę. Głowacki sam wydawał się zaskoczony, bowiem przeciwnik nie próbował nawet odpowiadać ciosami. Ostatecznie walka zakończyła się już w czwartej odsłonie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis