MMA PLFAME MMAPająk nie jest zadowolony z wypowiedzi Ferrariego: Zobaczymy co kozak powie jak się zobaczymy!

Pająk nie jest zadowolony z wypowiedzi Ferrariego: Zobaczymy co kozak powie jak się zobaczymy!

Piotr Pająk najwidoczniej zdenerwował się ostatnią wypowiedzią Amadeusza Roślika, któremu pewności siebie nie można odmówić. ”Ferrari” podczas ostatniego Face to face zapewniał, że będąc w formie zniszczy całą wagę półśrednią w FAME MMA.

Podróżnik już piętnastego maja stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Będzie to walka na jubileuszowej 10-edycji. Tym razem czeka go pojedynek w formule MMA. Wyzwanie nie będzie łatwe, bo skrzyżuje rękawice z Gamou Fallem, który zaprezentował się z świetnej strony w debiucie.

Pająk reaguje na słowa ”Ferrariego”!

Amadeusz Ferrari jest pewny siebie przed zbliżającym się pojedynkiem. Roślik ponownie trenuje pod okiem uznanego trenera Mirosława Oknińskiego. Amadeusz gwarantuje, że będąc w sztosie zniszczy całą kategorie półśrednią w FAME MMA.

Te słowa nie spodobały się Pająkowi, który również celuje w walkę o pas freakowej organizacji.

Zobaczymy co kozak powie jak się zobaczymy.

Pająk-Ferrari

Posted by MMA SHOTY on Saturday, April 17, 2021

Zobacz także:

Dymy na face to face! Don Kasjo zdecyduje się jednak na walkę w MMA z ”Ferrarim”?

To miał być materiał poświęcony walce Amadeusza Ferrari z Mateuszem Gąsiewskim, lecz na linii pojawił się ”Don Kasjo”. Tym samym nie brakowało dymów, ale też niespodziewanych słów.

Hype MMA 1: Zaprezentowano arenę walk między youtuberami: Rozj***ło system! Podoba się?

Już jutro odbędzie się gala Hype MMA 1, za której organizacją stoją współwłaściciele FAME MMA! Dzisiaj natomiast poznaliśmy arenę walk nadchodzącej imprezy! Będzie to nowa jakość w sportach walki w Polsce!