MMA PLFAME MMAPająk komentuje słowa Kwiecińskiego: Dla mnie ten człowiek nie istnieje! [WIDEO] 

Pająk komentuje słowa Kwiecińskiego: Dla mnie ten człowiek nie istnieje! [WIDEO] 

Na ten rewanż liczyło wielu fanów! Wydaje się, że drugie starcie pomiędzy Piotrem Pająkiem, a Alanem Kwiecińskim ostatecznie się oddala. Udało nam się porozmawiać z Pająkiem, który zapewnia, że dla niego uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie istnieje.

Przypomnijmy, że ”Alanik” jeszcze nie tak dawno w mocnych słowach wypowiedział się o podróżniku. Kwieciński stwierdził, że Pająkowi już powolutku brakuje pieniędzy na podróże.

Mieliśmy bić się na dziewiątce. On zaczął podróżować, więc powiedział c**j niech podróżuje. Mieliśmy się bić na 10 i mi coś nie wyszło. To czemu jak teraz z mojej strony nie wyszło to zaczął klepać jęzorem, dostał nowego rywala i przestał. To trochę niefajne zachowanie. Tym bardziej, że mieliśmy się bić na dziewiątce to ja nic nie powiedziałem tylko zaczęły się kończyć pieniążki na podróżowanie to zaczął szczekać. Domaga się mega walki i zaczął mnie obrażać, że ja obsrałem zbroję. Absolutnie, ja nie uciekam od żadnej walki, biłem się z lepszymi zawodnikami niż on.         

Pająk komentuje słowa Kwiecińskiego!

Piotr Pająk już piętnastego maja stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA. Popularny podróżnik na dziesiątej edycji w formule MMA zmierzy się z Gamou Fallem.

Poprosiliśmy Piotra, aby skomentował ostatnie mocne słowa Alana Kwiecińskiego.

(Śmiech) Ja nie wiem skąd on ma takie informacje. Może jemu brakuje, dlatego teraz z każdej strony próbować, bo mu nie dali innej walki, i teraz trzeba pieniądze zarobić. Mi się pieniądze nie kończą, ja podróże cały czas, to nie jest tylko moja rozrywka, a praca. Ja im więcej podróżuję tym więcej zarabiam i tak to wygląda. A skoro on ma takie informacje.. Mi się chciało tak śmiać z tego. Ja wiedziałem od razu, że on liczy na to – że ja zaraz jakąś kontrę zrobię i tak dalej, a ja powiedziałem że nie będę go promował u siebie na kanale. Tak jak on się zachował w walce, po walce, oglądałem jego wszystkie wywiady i bardzo mi się to nie spodobało. Jak wcześniej byłem bardzo neutralny do jego osoby, gdzie wszyscy na niego źle gadali tak teraz ten człowiek dla mnie nie istnieje kompletnie. I to, że on coś tam se gada to wiem, że to jest prowokacja, abym o nim wspomniał. Ja mu nie będę nabijał obserwujących na instagramie, on mnie już nie interesuje, ja idę dalej i tyle.  

Cała rozmowa poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

“Syntol” w walce wieczoru MMA VIP 2! Widzieliście?

“Syntol” w walce wieczoru gali MMA VIP! Jednego z bohaterów najważniejszego starcia drugiej gali organizowanej przez Marcina Najmana przedstawił sam “El Testosteron”.

Walka olbrzymów na gali KSW? ”To możliwy scenariusz”! Chcielibyście to zobaczyć?

To byłoby dopiero zestawienie! Najwięcej kilogramów w klatce organizacji KSW? To możliwe, ponieważ Martin Lewandowski jeden z właścicieli nie wyklucza starcia Bombardiera (2-0) z debiutującym Martynem Fordem.