MMA PLNajnowszePower SlapPaige VanZant zadebiutowała w walkach na liście: Chcę robić szalone rzeczy!

Paige VanZant zadebiutowała w walkach na liście: Chcę robić szalone rzeczy!

Paige VanZant czyli była zawodniczka mieszanych sztuk walki, występująca m.in. w organizacji UFC, a obecnie onlyfansiara i “wolny człowiek” zadebiutowała w walkach na liście w organizacji Power Slap należącej do Dany White’a.

Paige VanZant zadebiutowała w walkach na liście

Amerykankę zobaczyliśmy w piątkową noc na gali Power Slap organizowanej w Fontainebleau Hotel & Casino. Rywalką VanZant byłą Christine Wolmarans.

Teraz VanZant wytłumaczyła swoją decyzję o występie na gali walk na liście.

Paige VanZant zadebiutowała w walkach na liście: Chcę robić szalone rzeczy!

Przypominamy, że VanZant walkę z Wolmarans wygrała decyzją sędziów po trzech rundach okładania się z otwartej po twarzy.

Migawki z tego pojedynku prezentujemy poniżej:

Teraz natomiast mamy wypowiedź VanZant, która wytłumaczyła się z udziału w Power Slap i przedstawiła swoje poglądy na podjęcie się tego wyzwania:

“Powiedziałam to wszystkim i wszyscy powinni to wiedzieć, że jestem twarda jak cholera. Przeszłam z UFC do walk na gołe pięści, walczyłam w boksie, a teraz walczyłam w Power Slap. Chcę po prostu rywalizować. Świetnie się przy tym bawiłam. Myślę, że ludzie będą chcieli, żebym wróciła tutaj. Chcę żyć swoim życiem, dobrze się bawić i pokazywać jaka jestem twarda. Chcę robić szalone rzeczy.

Kiedy przechodziłam z UFC do walk na gołe pięści, to opinie były podobne jak teraz, kiedy przeszłam do Power Slap. Myślę, że nikt się tego nie spodziewał. BKFC wtedy nie było tak potężną organizacją jaką jest teraz. Dokładnie to samo zrobię teraz z Power Slap.”

Paige VanZant to zawodniczka, która próbuje wszystkiego w swoim życiu. W swojej karierze występowała już właśnie we wspomnianych: UFC i BKFC, ale ma także występy m.in. we wrestlingu, gdzie oglądaliśmy ją na galach AEW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis