MMA PLWrestlingPaige VanZant zadebiutowała w pro wrestlingu na AEW! Biła facetów walce tag-teamów [WIDEO]

Paige VanZant zadebiutowała w pro wrestlingu na AEW! Biła facetów walce tag-teamów [WIDEO]

Była zawodniczka UFC i będąca obecnie za kontrakcie z BKFC fighterka – Paige VanZant zadebiutowała oficjalnie w pro wrestlingu! Seksbomba ze świata MMA wystąpiła w poniedziałek na gali AEW’s “Double or Nothing” w Las Vegas.

Paige VanZant

Co prawda, romans PVZ z pro wrestlingiem pod szyldem AEW trwa już od dawna, to dopiero wczoraj kibice mogli zobaczyć jej akcje na zawodowym wrestlingowym ringu.

VanZant wystąpiła w walce tag-teamów i od razu biła facetów, co akurat w świecie pro wrestlingu nie jest żadną nowością.

Paige VanZant zadebiutowała w pro wrestlingu na AEW

VanZant wystąpiła u boku Ethana Page’a i Scorpio Sky’a w teamie “Men od the Year”. W walce drużynowej pokonali oni drużynę złożoną z takich zawodnikó jak: Frankie Kazarian, Sammy Guevara i Tay Conti.

Fani pro wrestlingu zapewne pamiętają, że była zawodniczka UFC miała swoisty beef z Conti jeszcze przed dołączeniem do All Elite Wrestling.

Poniżej zamieszczamy kilka akcji z walki z udziałem Paige VanZant:

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis