MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPaige VanZant w walce na gołe pięści – jest rywalka i data debiutu!

Paige VanZant w walce na gołe pięści – jest rywalka i data debiutu!

Foto: Facebook/ Paige Vanzant

Już niedługo Paige VanZant zadebiutuje w walce na gołe pięści. Była zawodniczka UFC i niezwykle popularna postać w Stanach Zjednoczonych swoją kolejną walkę stoczy w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

Poznaliśmy właśnie szczegóły jej kolejnej walki!

Paige VanZant w walce na gołe pięści – jest rywalka i data debiutu!

VanZant legitymuje się rekordem w MMA w postaci ośmiu zwycięstw i czterech porażek. Amerykanka podpisała kontrakt z BKFC w sierpniu 2020 roku. Chwilę zatem trzeba było czekać na jej pierwszą konfrontację w walce na gołe pięści.

Ale już mamy szczegóły – Paige VanZant swoją pierwszą walkę na gołe pięści stoczy przeciwko Britain Hart na gali, która odbędzie się 5 lutego tego roku.

Dla VanZant będzie to pierwsza walka od starcia z Amandą Ribas w lipcu 2020 roku na gali UFC 251. Amerykanka ma za sobą osiem walk w oktagonie UFC i rekord 5-3.

Jej najbliższa przeciwniczka to pięściarka z Virginii, która ma rekord w profesjonalnym boksie w postaci 4 zwycięstw, 4 porażek i 3 remisów. W BKFC stoczyła już trzy walki i ma rekord 1-2.

Zobacz także:

Dramat gwiazdy KSW! Rodzina mistrza dotknięta trzęsieniem ziemi w Chorwacji!

W ostatnim czasie nie brakuje ciężkich chwil… Mowa o licznych trzęsieniach ziemi, które mocno dotknęły Chorwację. Do pomocy włączył się mistrz KSW w wadze półśredniej – Roberto Soldić (18-3).

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.