MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPaige VanZant usunięta z walki na gołe pięści w Londynie: Po co tak zapier**łam?

Paige VanZant usunięta z walki na gołe pięści w Londynie: Po co tak zapier**łam?

Popularna Amerykanka Paige VanZant nie powróci do startów w najbliższy weekend w Londynie, gdzie miała zawalczyć na gołe pięści. Została bowiem usunięta z rozpiski gali Bare Knuckle FC 27 nie ze swojej winy!

Paige VanZant

VanZant w sobotę 20 sierpnia w Londynie miała zmierzyć się z Charisą Sigalą. Starcie to jednak nie dojdzie do skutku.

PVZ jest bardzo zła na tę decyzję BKFC, co wyraziła w mediach społecznościowych.

Paige VanZant usunięta z walki na gołe pięści w Londynie

“To jest poza moją kontrolą! Odbyłam cały obóz przygotowawczy i zostałam usunięta z rozpiski na tydzień przed startem! Nie wypadłam z tej walki! Zostałam usunięta! Po co jak tak zapierda**łam, żeby zostać usunięta przez organizację na tydzień przed występem?” – wylewa swoją frustrację na twitterze.

Mówi się, że BKFC przeniosło walkę VanZant vs Sigala na jedną z październikowych gal, ale to i tak nie tłumaczy usunięcia tej walki niemalże w ostatniej chwili.

Zobacz także:

Denis Załęcki zdradza szczegóły kontuzji! Poważny uraz ”Bad Boya”! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o kontuzję, której doznał na treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. Przypomnijmy, że ”Bad Boy” dołączył pod skrzydła Mirosława Oknińskiego, który pojawi się w jego narożniku podczas najbliższego starcia.

Naruszczka o Jacku Murańskim: Pokazał, że jest inteligentnym gościem, potrafi analizować! Co wy na to?

Marcin Naruszczka w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o zachowaniu Jacka Murańskiego podczas ostatniej konferencji FAME MMA. Doświadczony zawodnik MMA pochwalił freak fightera. Mowa o sytuacji, gdy ”Muran” postanowił przeczytać list do carycy Katarzyny II.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis