MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPaige VanZant: Nie chciało mi się żyć po ostatniej porażce na BKFC

Paige VanZant: Nie chciało mi się żyć po ostatniej porażce na BKFC

Popularna Amerykanka Paige VanZant otworzyła się przed fanami w najnowszym odcinku swojego vloga “A Kickass Love Story”, gdzie wspominała pierwsze chwile po swojej ostatniej walce.

A tą była konfrontacja w walce na gołe pięści z Rachael Ostovich. PVZ przegrała ze swoją rodaczką decyzją sędziów po trzech rundach walki wieczoru gali BKFC 19.

Paige VanZant: Nie chciało mi się żyć po ostatniej porażce na BKFC

VanZant poniosła trzecią porażkę w czwartej ostatniej walce i nie ukrywa, że bardzo źle ją przyjęła:

“Jestem załamana. Wszyscy oczekiwali, że przegram, wszyscy liczyli na moją porażkę. Nie wiem, po prostu czuję, że ludzie jakoś dziwnie mnie postrzegają w internecie. To szalone, jak bardzo mogą nienawidzić jednej osoby. Nie rozumiem tego. Jestem dumna z tego, jaką osobą jestem. Nigdy nie powiedziałam złego słowa na żadną z moich rywalek, bo nigdy nie wiesz, czy ktoś z kim walczysz nie przechodzi akurat jakiegoś ciężkiego etapu w życiu.

Ale nie chciało mi się żyć po ostatniej porażce na BKFC. Powiedziałam mężowi – Austinowi, że życie nie jest już dla mnie. To był bardzo trudny czas. To ciężkie, kiedy jesteś małżeństwem, a Twój mąż wszystko wygrywa, a ty wszystko przegrywasz. Chociaż jego sukces jest tym, co napędza mnie do przodu, bo czuję, że wygrywamy razem.”

Zobacz także:

Norman Parke vs. Borys Mańkowski walką wieczoru gali FAME MMA 11!

Stało się! Na gali FAME MMA 11 dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Normanem Parke, a Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.

Drugie starcie pań dodane do karty KSW 63

Kolejne dwie zawodniczki kategorii muszej zadebiutują podczas gali KSW 63. Podpisana już wcześniej przez organizację Sara Luzar-Smajić (2-1, 1 KO) zmierzy się 4 września z młodziutką hiszpanką, Aitaną Alvarez (1-0).