MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPaige VanZant będzie walczyć na gołe pięści? Amerykanka negocjuje z BKFC

Paige VanZant będzie walczyć na gołe pięści? Amerykanka negocjuje z BKFC

Czy Paige VanZant będzie walczyć na gołe pięści? Amerykanka, która ostatnio narzekała na zarobki w UFC i aktualnie pozostaje wolną zawodniczką negocjuje z Bare Knuckle Fighting Championship.

BKFC organizuje w Stanach Zjednoczonych walki na gołe pięści. Stają się one coraz popularniejsze i wielu zawodników wywodzących się z mieszanych sztuk walki znajduje tam swój nowy dom. Jedną z największych gwiazd BKFC jest na przykład Artem Lobov, któremu w oktagonie UFC się nie powodziło.

Paige VanZant będzie walczyć na gołe pięści? Amerykanka negocjuje z BKFC

Teraz natomiast, amerykańska prasa donosi, że BKFC robi zakusy w kierunku Paige VanZant. Amerykanka ostatnio głośno krytykowała UFC za zarobki, jakie gigant zapewnia swoim zawodnikom. Zdaniem VanZant, jest ona więcej warta, niż faktyczne czeki, jakie otrzymuje od UFC.

Dana White nie jest zwolennikiem przedłużania kontraktu z Paige VanZant. Sternik największej organizacji MMA na świecie słysząc krytykę ze strony Amerykanki, nie zaproponował jej nowego kontraktu.

VanZant zatem szuka swojego nowego sportowego domu. Możliwe, że kolejną walkę stoczy właśnie w BKFC.

Sportowo VanZant w ostatnich sześciu walkach wygrała tylko dwukrotnie. Pokonywała Rachael Ostovich i Bec Rawlings. Przegrywała natomiast z samą czołówką dywizji kobiet: Rose Namajunas, Michelle Waterson, Jessica Clark i Amandą Ribas.

Zobacz także:

Samobójstwo Dawida Kosteckiego, ekspert ma wątpliwości: Wiem, co dzieje się w środku, za kratami

Samobójstwo Dawida Kosteckiego w więziennej celi ciągle budzi spore wątpliwości opinii publicznej i rodziny. Były pięściarz rok temu powiesił się na pryczy w celi, ale jego śmierć nadal pozostawia sporo zagadek.

“Lew” przed FAME MMA 7: Szukałem dużej walki i dlatego zaczepiałem Marcina Najmana

Dariusz “Lew” Kazimierczuk przed galą FAME MMA 7 udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, gdzie opowiedział o zbliżającym się debiucie w klatce poznańskiej organizacji.

Awantura podczas wywiadu. Następna konfrontacja Kasjo-Najman!

Podczas pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 7 było gorąco! Marcin Najman zdradził, że w drugim akcie pożegnalnym zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Doszło do mocnej wymiany zdań. Nie brakowało ich również podczas naszego wywiadu.