MMA PLDon KasjoPadło pytanie o walkę z Błachowiczem! Don Kasjo: Nie zamierzam go zaczepiać, bardzo mu kibicuje!

Padło pytanie o walkę z Błachowiczem! Don Kasjo: Nie zamierzam go zaczepiać, bardzo mu kibicuje!

Podczas wczorajszego cage’a jeden z widzów postanowił zapytać Kasjusza Życińskiego o potencjalną walkę z… Janem Błachowiczem (28-8). ”Don Kasjo” od razu zapewnił, że nie zamierza zaczepiać mistrza wagi półciężkiej, bo mu bardzo kibicuje.

Kasjo

38-latek szóstego marca po raz pierwszy obronił pas wagi półciężkiej. Podopieczny Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego podczas UFC 259 wypunktował Israela Adesanyę (20-1). Dla Nigeryjczyka była to pierwsza zawodowa przegrana. Ponadto Israel w tym starciu chciał zapisać się w historii UFC jako podwójny mistrz.

Don Kasjo z szacunkiem o Błachowiczu!

Kasjusz Życiński nie zamierza zaczepiać Jana Błachowicza (28-8). Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zwrócił uwagę również na fakt, że z pokornością można wejść na sam szczyt.

Błachowicz jest mistrzem świata w UFC to też bez sensu gdybać. Nie zaczepiałem Khabiba tylko powiedziałem, że chętnie bym z nim zawalczył. Jak mówisz, że zaczepiałem to nie zamierzam zaczepiać Jana Błachowicza, bo ja nie jestem gościem, który zaczepia. To tak jak mówiłem o mamrocie bardzo pozytywnie/ładnie, to on mnie pierwszy zaczepił to wtedy już lecę, bo jestem bezkompromisowy. Jak ktoś mnie atakuje to ja mu na pewno nie zostanę dłużny. Ja nie jestem gościem, który skuli ogon ”a no tak, to nie” – no nie, taki nie jestem, nie zostałem tak wychowany. Janowi Błachowiczowi naszemu jedynemu mistrzowi bardzo kibicuje. Cieszy mnie to i pokazuje też, że jak zarzucacie mi – że pokory nauczyć, a Jan Błachowicz taki jest pokorny, spokojny i można odnieść sukces? Można! Tylko nie warto kogoś udawać, bo ja nie udaje – taki jestem. Arogancki czy jaki, jak wy to odbieracie, bo ja ogólnie mam 101 twarzy i ja po prostu spotykając się z tymi ku**ami muszę być i im nie odpuszczę. A jak jestem w domu z bliskimi to się włącza inna twarz Kasjusza, na przykład romantyka (śmiech) to jest żart.     

Całe wideo poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji! Widzieliście?

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

FAME MMA: To dopiero zaskoczenie! Szymon Kołecki chwali… Ferrariego! Zaskoczeni?

Aktualny zawodnik KSW – Szymon Kołecki, reprezentuje w swoich walkach Akademię Sportów Walki Wilanów. Trenuje tam m.in. z Michałem Oleksiejczukiem czy Michałem Pasternakiem. Uwagę złotego medalisty z Pekinu, przykuł zawodnik Fame MMA – Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis