MMA PLBoksPadła kwota, jaką Tomasz Adamek zarobiłby za walkę z Marcinem Najmanem w MMA!

Padła kwota, jaką Tomasz Adamek zarobiłby za walkę z Marcinem Najmanem w MMA!

Od czasu występu Marcina Najmana (2-5) w programie Hejt Park na Kanale Sportowym i stwierdzeniu “El Testosterona”, że pokonałby Tomasza Adamka w walce na zasadach mieszanych sztuk walki, internet aż huczy. Teraz pojawiła się nawet kwota, jaką “Góral” mógłby wyciągnąć, gdyby zgodził się na taki pojedynek.

Przypominamy, że wg Marcina Najmana taktyką na pokonanie “Górala” w walce na zasadach MMA były parter. Zawodnik FAME MMA wytłumaczył w jaki sposób pokonałby Tomasza Adamka. Zdaniem „El Testosterona”, szybko wszedłby on w nogi rywala i w parterze go ubił, bowiem „Góral” – zdaniem Najmana – nie ma żadnego pojęcia o zapasach i jiu jitsu.

Od czasu wypowiedzenia tych słów, w środowisku roi się od różnych komentarzy dotyczących potencjalnej walki Adamek vs. Najman.

Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego MMA, głowny trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński wskazał nawet kwotę, jaką według niego Tomasz Adamek zainkasowałby przyjmując taką walkę z Marcinem Najmanem.

Jak czytamy, w grę wchodzą ogromne pieniądze. Od miliona do nawet trzech milionów złotych!