MMA PLMateusz GamrotPaddy Pimblett nokautuje w debiucie w UFC! Amerykański gigant zrobi jego walkę z Gamrotem? [WIDEO]

Paddy Pimblett nokautuje w debiucie w UFC! Amerykański gigant zrobi jego walkę z Gamrotem? [WIDEO]

26-letni Anglik Paddy Pimblett nokautuje w pierwszej rundzie w swoim debiucie w organizacji UFC! Ofiara europejskiej gwiazdy mieszanych sztuk walki padł Luigi Vendramini, a ich walka zakończyła się w pierwszej rundzie.

Paddy Pimblett

Pimblett z przytupem przywitał się z UFC minionej nocy, kiedy to na gali w Las Vegas znokautował w pierwszej rundzie swojego przeciwnika. Brytyjczyk tym samym zanotował trzecią wygraną z rzędu i pierwszą w oktagonie UFC:

Paddy Pimblett nokautuje w debiucie w UFC! Amerykański gigant zrobi jego walkę z Gamrotem? [WIDEO]

Mówi się, że Pimblett to obok Mateusza Gamrota największa nadzieja europejskiego MMA w wadze lekkiej. Obaj znajdują się obecnie w szeregach UFC i wygląda na to, że obaj w organizacji Dany White’a namieszają.

Mateusz Gamrot ma w UFC już trzy walki za sobą. Jego rekord wynosi 2-1. Były podwójny mistrz KSW po falstarcie i porażce niejednogłośną decyzją z Guramem Kutateladze, pewnie nokautował Scotta Holtzmana i poddał kimurą Jaremy’ego Stephensa.

Czy UFC – Waszym zdaniem – powinno doprowadzić do walki Gamrot vs Pimblett?

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis