MMA PLFAME MMAOwczarz o sparingu z Linkiewicz: Chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic!

Owczarz o sparingu z Linkiewicz: Chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic!

Karolina Owczarz (4-2) na insta stories postanowiła odpowiedzieć na pytania widzów/fanów. Zawodniczka KSW miała oczywiście pytania o sparing z Martą Linkiewicz, która powiedziała, że walczyła z Karoliną jak równa z równą.

Owczarz

Warto jednak od samego początku podkreślić, że osoba zadająca pytanie – Karolinę wprowadziła w błąd/okłamała. Marta Linkiewicz powiedziała, że sparing był wyrównany, ale nigdzie nie wspomniała o dominacji. Całą wypowiedź Marty z ostatniego cage’a zobaczycie poniżej.

Sparowałam raz z Karoliną Owczarz. Wynik naszego sparingu? Uważam, że Karolina jako sportowiec zasługuje na szacunek, ale walczyłam z nią jak równa z równą. Tak mi się wydaje.

Owczarz odpowiada na pytania: Nie no tak na serio!

Karolina Owczarz (4-2) na insta stories odpowiadała na pytania fanów. Pojawiło się również pytanie o ostatni sparing z mistrzynią FAME MMA – Martą Linkiewicz.

Nie no tak na serio, to beka i najbardziej cieszę się, że śmiejecie się z tego razem ze mną. Zabawna jest próba budowania pozycji sportowej jedną rundą, w której po prostu chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic. Teraz już bym wiedziała, że luźna runda może budzić złudzenia, ale następnego razu już nie będzie.

Zobacz także:

Ojciec Ferrariego pojawi się w klatce? Roślik: Już nawet go pytali czy chciałby zawalczyć!

Amadeusz Roślik podczas ostatniego ”cage’a” został zapytany o potencjalną walkę ojca. ”Ferrari” zdradził, że już się pojawiały takie pytania. Tym samym niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości, któraś z organizacji złoży konkretną propozycję walki.

Mocne tempo Kacpra Miklasza! ”Polish Machine” już w sobotę stoczy kolejny pojedynek! Będziecie śledzić?

Kacper Miklasz (1-5) nie zamierza robić sobie dłuższej przerwy. Ełczanin kolejny pojedynek stoczy w najbliższą sobotę. ”Polish Machine” wraca do szalonego tempa. Przypomnijmy, że w poprzednim roku Miklasz stoczył cztery pojedynki w krótkim odstępie czasu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis