MMA PLKSWOumar Sy niebawem poza KSW? Wojsław Rysiewski: Ciężko będzie go zatrzymać!

Oumar Sy niebawem poza KSW? Wojsław Rysiewski: Ciężko będzie go zatrzymać!

Oumar Sy (7-0) to bezwzględnie duży prospekt w wadze półciężkiej w największej organizacji w naszym kraju. Dyrektor Sportowy KSW – Wojsław Rysiewski w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyznał, że będzie ciężko zatrzymać reprezentanta Francji.

Sy

Sy już dziś stoczy swój trzeci pojedynek w organizacji KSW. Francuz tym razem wystąpi na 80 edycji w Lubinie, gdzie czeka go starcie z Luisem Henirque da Silvą (19-8). Jak się okazuje polska organizacja chciała doprowadzić do walki Sy z Tomaszem Narkunem. Polak ostatecznie odrzucił propozycję.

W main evencie dojdzie do starcia o tymczasowy pas w wadze piórkowej. Niepokonany Robert Ruchała zmierzy się z doświadczonym Lom-Ali Eskijew.

Wojsław Rysiewski zabiera głos!

Dyrektor sportowy KSW w rozmowie z InTheCage.pl wyznał, że w niedalekiej przyszłości będzie ciężko zatrzymać Oumara Sy (7-0). Ciekawy prospekt wagi półciężkiej jest coraz bliżej walki o tytuł w wadze półciężkiej.

Wojsław Rysiewski zapewnił, że aktualnie czołowe organizacje na świecie organizują eventy we Francji, więc nie będzie łatwo zatrzymać wspomnianego zawodnika w KSW.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za! Co wy na to?

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis