MMA PLBoks“Oszust!” – Mateusz Borek o słynnym pięściarzu

“Oszust!” – Mateusz Borek o słynnym pięściarzu

Bez owijania w bawełnę! Mateusz Borek zabrał krytyczny głos o słynnym pięściarzu, który już piąty raz w karierze wpadł na dopingu. Nazywa go wprost – “oszustem”.

Oczywiście chodzi o postać Jarrella “Big Baby” Millera. Jak podaje The Athletic, Amerykanin uzyskał pozytywny wynik testów antydopingowych. To już piąta taka sytuacja w jego karierze.

Miller miał walczyć już 9 lipca. Na gali bokserskiej miał zmierzyć się z Jerrym Forrestem. Walka ta jednak z wiadomych przyczyn się nie odbędzie.

“Oszust!” – Mateusz Borek o słynnym pięściarzu

Borek o Millerze wypowiedział się na Twitterze. Tam odniósł się do potencjalnej walki “Big Baby” z Tomaszem Adamkiem i zaapelował do zwolenników tego zestawienia, by dali mu już spokój z takimi sugestiami.

Promotor bokserski i właściciel grupy MB Promotions nazwał Millera wprost – “oszustem”:

“Oszust. Nie piszczcie już do mnie w sprawie walki Adamek vs Miller. Wtedy powiedziałem wystarczająco dużo. Kolejne potwierdzenie. Ten facet nie umie żyć bez tego.”

Przypominamy, że Jarrell Miller jest niepokonany w zawodowych startach Stoczył 24 walki, 23 z nich wygrał, a jedna zakończyła się przez no-contest. Aż 20 walk wygrywał przed czasem.

Zobacz także:

Pięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Niewiele osób jest w stanie w to uwierzyć, ale amerykański pięściarz już piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno zestawiano go z mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą!

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.

Bonusy po UFC on ESPN 12. Znakomita walka wieczoru nagrodzona!

Po gali UFC on ESPN 12 tradycyjnie przyznane zostały dodatkowe bonusy pieniężne.