MMA PLArchiwumFreak FightOświeciński ostro o freakowych galach! Wypowiedział się też o zaczepkach Jacka Murańskiego!

Oświeciński ostro o freakowych galach! Wypowiedział się też o zaczepkach Jacka Murańskiego!

Tomasz Oświeciński w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o potencjalny powrót do klatki, o zaczepki ze strony Jacka Murańskiego oraz o freakowych organizacjach. ”Strachu” zapewnił, że nie ma szans na jego kolejne pojedynki w klatce i nie przekona go do tego żadna kwota. Przypomnijmy, że ”Muran” wielokrotnie w wywiadach zapewniał, że chciałby się zmierzyć z Oświecińskim.

Oświeciński

50-latek swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował w grudniu 2017 roku. Na gali KSW 41 doszło do sensacyjnej wygranej ”Stracha” z Popkiem Monsterem. Po walce nie brakowało kontrowersji, bowiem w klatce pojawił się Artur ”Szpila” Szpilka, który nigdy nie ukrywał dużej niechęci do wspomnianego Oświecińskiego.

Ostatnią walkę Tomasz odnotował na gali KSW 44, gdzie przegrał przez nokaut z Erko Junem.

Oświeciński ostro o freakowych galach: To jest poniżej krytyki!

Tomasz Oświeciński w rozmowie z TV Reklama został zapytany o potencjalny powrót do klatki.

To nie do pogodzenia. Nie do pogodzenia, bo mnie teraz dużo osób pyta czy będę jeszcze walczył. Ja dużo pracuje. Powiedzmy, że w październiku, albo listopadzie, bo teraz mamy trochę wolniejszy czas, ale w październiku/listopadzie byłem 3-4 razy w domu w ciągu miesiąca, bo cały czas jestem na planie zdjęciowym. No i teraz wyobraź sobie, że jeszcze do tego muszę dołożyć treningi. Nie ma takiej opcji. Jak wcześniej się przygotowywałem do walki no to mój trener jeździł ze mną wszędzie na plan zdjęciowy, był ze mną we Wrocławiu, był ze mną w Wałbrzychu, ale to jest mnóstwo roboty. Musimy znaleźć salę treningową, musi ze mną trener jechać, to jest nie do pogodzenia. Zrobiłem to raz czy dwa i teraz wiem, że jest to nie do pogodzenia. Z racji, że mam lat ile mam, bo mam 50 niedawno miałem urodziny, więc nie powalczyłbym dużo. Zrobiłbym pewnie z jedną/dwie walki. Jakoś tam nie widzę swojej przyszłości w tej dziedzinie, a w aktorstwie jak będę miał 70 lat, to jeszcze mogę coś pograć. 

Było też pytanie o zaczepki ze strony Jacka Murańskiego. ”Strachu” równie mocno wypowiedział się o freakowych organizacjach. Oświeciński zapewnia, że jest to zdecydowanie zły przykład dla młodzieży.

Myślę, że docierają te głosy. Jestem zaczepiany, bo jednak świat polega teraz na social mediach i myślę, że jak mam na swoich social mediach nie wiem milion 300 tysięcy ludzi włącznie z facebookiem i instagramem – i ktoś chciałby zrobić sobie fame. No to myślę, że z taką osobą jak ja (…) Jacek, Jacek… nie chce mi się wypowiadać. Zaczepiał mnie dużo, dużo wcześniej. Po prostu brak mi słów i nie mam nawet co powiedzieć o tym człowieku (…) Myślę, że Jacek próbował w ogóle zaistnieć w tym świecie. Jak mówię zanim zaistniał w tym świecie walk w FAME, to pisał do mnie dużo wcześniej. Jeszcze jakiegoś menadżer miał z trzy lata wcześniej, co do mnie pisał ”czy nie chciałbym zawalczyć z Jackiem”. On sam pisał, zaczepiał – no, ale ja nie potrzebuje takiego rozgłosu. Ja jestem aktorem – gram w teatrze poważne rzeczy i nie chciałbym babrać się w takim towarzystwie (…) No nie wiem, on mówił w wywiadzie, że jest aktorem. No, ale aktor, który nic nie zagrał no to nie wiem w sumie. Zresztą nie mnie to oceniać. Nie interesuje mnie to, naprawdę. Znalazł taki sposób na życie, tak zarabia. Ma chyba wynik 0-4 czy 0-3 i dalej walczy. Co to mnie obchodzi! (…) Nie oglądam. Nie nabijam im rekordu. Uważam, że to jest złe dla młodych ludzi. Myślę, że to jest zły przykład dla młodych ludzi. Ja wiem, że to się ogląda niby dobrze. Po wynikach, ale myślę, że to nie jest dobry kierunek dla młodych ludzi (…) To nie jest dobry kierunek, gdzie dwóch gości obraża sobie matki, obrażają siebie, rzucają w siebie jakimiś przedmiotami na konferencjach, to jest poniżej krytyki. Nie ma takich pieniędzy, żebym ja się zniżył do takiego czegoś. Nie ma takich pieniędzy! (…) W branży aktorzy/reżyserzy na planie zdjęciowym nie bardzo dobrze się wyrażają o tych galach. Można się pośmiać, ale nie wiem czy jakiś poważny reżyser by zatrudnił… już nie chce mówić tego nazwiska, bo już kilka razy go powiedziałaś. Sam wiem jaką ma opinię w branży aktorskiej.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis