MMA PLMateusz GamrotOświadczenie Gamrota po porażce na UFC 280: Nie spocznę dopóki nie zdobędę złota

Oświadczenie Gamrota po porażce na UFC 280: Nie spocznę dopóki nie zdobędę złota

Ambicji nie można mu odmówić! W sieci pojawiło się oświadczenie Mateusza Gamrota po porażce jaka miała miejsce na UFC 280 w Abu Dhabi i która wyhamowała jego rajd po pas wagi lekkiej UFC.

Oświadczenie Gamrota po porażce na UFC 280

Polak w sobotni wieczór przegrał decyzją sędziów z Beneilem Dariushem i poniósł drugą porażkę w swojej karierze. Tym samym to Amerykanin kosztem Polaka przybliżył się do starcia o złoto dywizji lekkiej z nowym mistrzem Islamem Makhachevem.

Oświadczenie Gamrota po porażce na UFC 280: Nie spocznę dopóki nie zdobędę złota

Polak nie zamierza załamywać rąk i w oświadczeniu, które opublikował w mediach społecznościowych zapowiada kontunuowanie marszu po pas UFC:

Przede wszystkim dziękuje Panowie za ten wspaniały czas tutaj i wasza prace! Wy zrobiliście to wzorowo, lecz to mi zabrakło paru rzeczy….
Niestety wczorajsza noc nie potoczyła się jakbym chciał ale taki jest sport. Rywalizacja ze ścisła czołówka światowa nie wybacza najmniejszych błędów.. Ale nie spocznę dopóki nie zdobędę złota! Szczyt jest blisko ale jeszcze nie teraz.
Wnioski wyciągnięte, wiem co poprawić, na pewno nigdy nie odpuszczę!
Dziękuje wszystkim za wsparcie i wiadomości! Doceniam!
Chwila odpoczynku i wracam do pracy

Przede wszystkim dziękuje Panowie za ten wspaniały czas tutaj i wasza prace! Wy zrobiliście to wzorowo, lecz to mi…

Posted by Mateusz Gamrot on Sunday, October 23, 2022

Zobacz także:

Boxdel w mocnych słowach komentuje przegraną Marcina Najmana! Widzieliście?

Michał Baron postanowił w mediach społecznościowych krótko skomentować przegraną Marcina Najmana. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z obu stron nie brakowało mocnych słów. Fani nawet wspominali o potencjalnym zestawieniu ”Boxdela” z ”El Testosteronem”.

Marcin Najman zabiera głos po przegranej: Ja tak na pewno nie zakończę! Co wy na to?

Marcin Najman zabrał głos po przegranej na gali WOTORE 6. ”El Testosteron” błyskawicznie, bo po niecałej minucie został zdemolowany z rąk debiutującego Pawła Jóźwiaka. Częstochowianin zapewnia, że nie pamięta walki i nie ma mowy, aby w takim stylu zakończył karierę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis