MMA PLHighleagueHigh League 4: Ostry telefon Zusje do Bomby podczas programu!

High League 4: Ostry telefon Zusje do Bomby podczas programu!

Podczas dzisiejszych ”rundek” były tak zwane dymy! W pewnym momencie do studia dodzwoniła się była partnerka Pawła Bomby. Doszło do mocnej wymiany zdań.

Bomba

”Scarface” już w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w organizacji High League. Paweł podczas czwartej edycji zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. Tu jest do wyjaśnienia konflikt. Bomba będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po przegranej w debiucie z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem.

Podczas programu doszło do mocnych dymów! ”Ferrari” w pewnym momencie nie wytrzymał i ruszył w stronę Bomby. Potrzebna była interwencja ochrony. Ponadto w ruch poszły butelki.

Sami zobaczcie:

Telefon od Zusje!

Kamila Smogulecka dodzwoniła się do studia podczas programu ”rundki”.

Zusje: Cześć Ferrari, hejka! Chciałbym się przywitać ze wszystkimi serdecznie. Proszę o wyciszenie mikrofonu Bomby i mogę zaczynać. Bomba chce przekazać PPV na dom dziecka. Moje pytanie brzmi następująco, dlaczego nie przekaże tych pieniędzy na leczenie swojej chorej córki?      

Paweł Bomba: Chora, to jesteś Ty dziewczyno i daj mi już święty spokój!

Zusje: Proszę wyciszyć mu mikrofon. Kolejna sprawa.

Paweł Bomba: Weź, weź bo zaraz rozjadę was.

Ferrari: Czemu?

Zusje: Chciałabym powiedzieć wszystko po kolei, a później on może gadać swoje farmazony.

Paweł Bomba: Ty farmazonem jesteś, chora dziewczyno. Przestań jeść amfetaminę moja droga.

Mateusz Kaniowski: Nie wiemy co ona jeszcze chce powiedzieć.

Paweł Bomba: Nie interesuje mnie jak ona zaczyna od razu takie chore jazdy o dzieciach.

Zusje: Rok z Tobą kosztował mnie bardzo wiele.

Paweł Bomba: Ciebie kosztował? Ty dziewczyno obudź się. Cały czas zażywasz narkotyki. Weź, bo zaraz wrzucę do internetu jak się tniesz w restauracji szkłem. W Barcelonie jak nas wyrzucili z restauracji. Dziewczyno dlaczego nie masz współprac? Czemu kupujesz sobie obserwujących? Może pogadamy o tym jak codziennie wieczorem kupujesz sobie obserwujących, dlatego nie masz współprac. Dlaczego tak mało masz z Polski?

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik! Widzieliście?

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Chimaev o niedoszłej walce z Diazem: Gdybym z nim walczył, to bym go zabił i trafił do więzienia! Co wy na to?

Khamzat Chimaev (12-0) w jego przypadku – pewności siebie nie można mu odmówić! ”Borz” na konferencji zapewnił, że Nate Diaz (21-13) powinien podziękować Bogu, że nie doszło do ich walki. Chimaev jest przekonany, że zdemolowałby Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis