MMA PLMMA-VIPOstry konflikt Murańskiego z innym aktorem: Niech Cię ku*wo dorwę!

Ostry konflikt Murańskiego z innym aktorem: Niech Cię ku*wo dorwę!

Kolejny konflikt z udziałem Mateusza Murańskiego. Tym razem, aktor wszedł w dość mocną wymianę zdań z nowym nabytkiem organizacji MMA VIP – Markiem Molakiem. “Niech Cię ku*wo dorwę”.

Mateusz Murański to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci freakowej sceny MMA. Aktor zadebiutował w mieszanych sztukach walki w maju, kiedy na gali FAME MMA 10 przegrał przez decyzję sędziowską z Arkadiuszem Tańculą. Zaledwie dwa tygodnie później, Murański wystąpił na gali FEN 34, gdzie przez decyzję sędziowską pokonał Epic Cheat Meala. 27-latek nie zamierza jednak kończyć swojej przygody w MMA – wręcz przeciwnie. Po jego ostatniej walce, do klatki organizacji Fight Exclusive Night wszedł Maciej Rataj, który rzucił wyzwanie bohaterowi programu “Lombard. Życie pod zastaw”. Czy jednak on będzie kolejnym rywalem Murana?

“Niech Cię ku*wo dorwę!”

Wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych, doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Murańskim, a nowym nabytkiem organizacji MMA-VIP – Markiem Molakiem. Aktor znany z serialu “Barwy Szczęścia”, udostępnił na swojej relacji Instastories fragmenty konwersacji z Muranem.

Murański Molak
Murański Molak
Murański Molak
Murański Molak
Murański Molak
Murański Molak
Murański Molak
Murański Molak

Na ten moment jednak wątpliwe, żeby mogło dojść do walki obu zawodników, ponieważ Murański kilka dni temu zapowiadał powrót do klatki MMA. W swoim wpisie podkreślił, że rywal będzie dla niego największym wyzwaniem w życiu.

Zobacz także:

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza!

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Zażenowany Krystian Pudzianowski po konfie przed MMA VIP 2: To jest dla mnie inny świat! [WIDEO]

Krystian Pudzianowski już w piątek stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. Zawodnik z Białej Rawskiej wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego zmierzy się z Tomaszem Chicem.

Rychu Szczena o awanturze z Psychotropem: Jak się bić to za pieniądze w oktagonie! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski już w piątek zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Uczestniku programu ”Chłopaki do wzięcia” zmierzy się z ”Psychotropem”.