Ostre słowa McGregora w stronę trenera GSP: „Nie mów o mnie, jak mnie nie znasz dupku!”

Były podwójny mistrz UFC, Conor McGregor ostro zwraca się do trenera Gregoresa St-Pierre – Firasa Zahabi. Irlandczyk odnosi się do wcześniejszych komentarzy szkolenowca.

Zahabi, podzielił się ostatnio swoimi spostrzeżeniami na temat możliwego rewanżu między Conorem McGregorem a obecnym mistrzem UFC w wadze piórkowej – Maxem Holloway’em.

„Gdybym musiał dzisiaj wybrać Maxa Hollowaya vs. McGregora, wybrałbym Maxa Hollowaya. Myślę, że Holloway od tego czasu zrobił duży postęp. Moim zdaniem Holloway go pokona. Zrobiłby bardzo to, co zrobił Diaz. Myślę, że McGregor się pogorszył. Holloway jest bardziej wysportowany niż Diaz, ma więcej różnorodności w swoich atakach, ma lepsze kopnięcia, kolan i łokcie, a jego podbródkowy jest fenomenalny. Więc naprawdę myślę, że dobrze to wykorzysta. McGregor nie miałby na niego pomysłu.”

Nie trzeba było się domyślać, że Conor pozostanie obojętny tej wypowiedzi. Były mistrz w wadze lekkiej i piórkowej był bardzo sfrustrowany słowami Zahabi’ego. Błyskawicznie odpowiedział mu na twitterze:

Hej firaz. Młody człowiek boi się wejść i walczyć, sam. Przestań mówić o mnie tak, jak mnie znasz, dupku. Jesteś w jakim wieku? Dlaczego tam nie jesteś? Nie podoba ci się to? Wynajmujesz akademiki i dostajesz czas na życie. Zamknij się, dzieciaku.

Irlandzka gwiazda stoczyła pojedynek z Maxem Holloway’em 17 sierpnia 2013. Po zaciętym starciu były podwójny mistrz wyszedł zwycięsko, wygrywając przez jednogłośną decyzją sędziów.

McGregor ostatni raz w oktagonie pojawił się 6 października 2018r. „Notorius” zmierzył się z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem. Ostatecznie Conor przegrał tę walkę w czwartej rundzie, przez poddanie.