MMA PLBoksOstra reakcja Dariusza Michalczewskiego na wieść o walce z Tomaszem Adamkiem!

Ostra reakcja Dariusza Michalczewskiego na wieść o walce z Tomaszem Adamkiem!

Mateusz Borek podczas Live’a Charytatywnego zdradził, że na czerwiec planowane jest starcie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO) z Dariuszem Michalczewskim (48-2, 38 KO). Długo nie musieliśmy czekać na ostrą reakcję ”Tigera”.

Dariusz Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Michalczewski: Chyba nie ma w Polsce już dobrych bokserów skoro…

Dariusz Michalczewski w rozmowie z ”Faktem” skomentował informacje odnośnie jego potencjalnego powrotu. ”Tiger” w czerwcu miałby skrzyżować rękawice z Tomaszem Adamkiem (53-6, 31 KO).

Pierwsze słyszę, że mam walczyć. Chyba już nie ma w Polsce dobrych bokserów, skoro wycierają sobie gębę moim nazwiskiem! To jest bez sensu. Jak oni sobie to wyobrażają?! Przecież ja zakończyłem karierę dawno temu.

52-latek w ostatnim czasie wyznał, że jest gotowy na powrót, ale za odpowiednia kwotę. Może ona zaszokować!

Za dziesięć milionów euro wchodzę do ringu.

Dariusz zakończył karierę pod koniec lutego 2005 roku. Była to walka na terenie Niemiec, gdzie Dariusz prowadził swoją zawodową karierę i odniósł największe sukcesy. Michalczewski w szóstej rundzie przegrał przed czasem z Fabrice Tiozzo (48-2, 32 KO) z Francji. Była to druga przegrana z rzędu, która spowodowała, że wojownik pochodzący z Gdańska zdecydował się na zakończenie barwnej kariery.

Zobacz także:

Znamy cenę PPV gali Marcina Najmana! Wykupicie?

Już w lutym Marcin Najman stoczy pożegnalną walkę. Znamy już cenę PPV za galę VIP MMA

Lewandowski mocno o ostatnich galach UFC! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski zdradził, że oglądał ostatnie dwa wydarzenia UFC. Co po nich powiedział? Możecie być zaskoczeni!