MMA PLUFCOstatnia walka Khabiba w karierze? Dana White jest gotów spełnić życzenie o wielkiej walce!

Ostatnia walka Khabiba w karierze? Dana White jest gotów spełnić życzenie o wielkiej walce!

Jaka będzie ostatnia walka Khabiba Nurmagomedovowa w karierze? Rosjanin, który jest niepokonany w zawodowym MMA jest już u schyłku swojej kariery. Zwłaszcza po ostatnich życiowych wydarzeniach.

Nurmagomedov ostatnio pożegnał swojego ojca – Abdulmanapa, który zmarł w wyniku powikłań po przebytej chorobie COVID-19. Podobno wolą ojca Khabiba było to, by jego syn zakończył sportową karierę z rekordem 30-0. Obecnie “Orzeł” ma 28 zwycięstw na koncie.

Ostatnia walka Khabiba w karierze? Dana White jest gotów spełnić życzenie o wielkiej walce!

29 zawodową walkę, Khabib stoczy już 24 października. Będzie to pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej przeciwko Justinowi Gaethje. Walka ta została już oficjalnie potwierdzona przez UFC:

Szef UFC, Dana White w wywiadzie z ESPN przyznał także, że jest gotów spełnić wielkie marzenie Nurmagomedovowa o walce z legendarnym Georgesem St. Pierre’m.

Jeśli GSP będzie chciał podjąć się rękawic, to właśnie starcie Khabiba z GSP (oczywiście jeśli wcześniej Khabib upora się z Gaethje), będzie ostatnim w karierze Rosjanina:

“Oczywiście, taka mogłaby być jego ostatnia walka w karierze. Obaj zrobili niesamowitą robotę dla UFC. Khabib był świetny dla naszej firmy i świetny dla całego sportu. Poza tym bardzo lubię Khabiba Nurmagomedovowa. Zrobiłbym wszystko, co Khabib chciałby, bym zrobił.”

Zobacz także:

Jest nowa data walki Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje!

Jest nowa data walki o pas wagi lekkiej UFC. Prezydent Dana White ogłosił, że do wyczekiwanego starcia ma dojść 24 października.

Wiemy jak zareagowały dzieci Tysona na wieść o jego powrocie

Mike Tyson (50-6, 44 KO) już czternastego września wraca na ring! W pojedynku pokazowym zmierzy się z również legendarnym Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Znamy już reakcje dzieci ”Bestii” na wieść o jego wielkim powrocie. Po wypowiedzi Tysona możemy wnioskować, że nie były one zadowolone.