MMA PLKSWOstatni rywal Gamrota w KSW? Martin Lewandowski wskazuje trzy opcje

Ostatni rywal Gamrota w KSW? Martin Lewandowski wskazuje trzy opcje

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot
Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Jaki będzie ostatni rywal Mateusza Gamrota w KSW? Mistrz wagi lekkiej i jedna z największych gwiazd polskiego potentata ma przed sobą ostatnią kontraktową walkę w klatce Federacji KSW. Z kim będzie ją dzielił?

Odpowiedzi na to pytanie próbował udzielić jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski. Udzielił on obszernego wywiadu dla portalu inthecage.pl, gdzie wskazał trzech potencjalnych rywali dla “Gamera”

Ostatni rywal Gamrota w KSW? Martin Lewandowski wskazuje trzy opcje

Mateusz Gamrot na minionej gali KSW 53 pewnie wyboksował Normana Parka, siejąc spustoszenie na twarzy Irlandczyka z Północy. Walką tą “Gamer” potwierdził najwyższe światowe umiejętności. Jego sportowym celem jest teraz UFC, ale zanim dostanie zielone światło na odejście do największej organizacji MMA na świecie, to czeka go ostatnia walka w kontrakcie z KSW.

Kto będzie jego ostatnim rywalem? Martin Lewandowski podał trzech zawodników, którzy brani są pod uwagę w kontekście rywalizacji z Gamrotem, ale nazwiska trzeciego z nich w rzeczowym wywiadzie nie chciał zdradzić:

“Shamil Musaev jest jednym z nazwisk, które bierzemy bardzo pod uwagę jako kolejnego rywala dla Mateusza. Jeśli patrzymy przez pryzmat “Gamera”, Shamil jest najlepszą opcją w tej chwili.

Drugą możliwością jest Salahdine Parnasse, ale on ostatnio zrobił coś sobie z nogą i nie wiadomo co z nim będzie. Tutaj też jest kwestia catchweightu, więc tutaj prawdopodobnie nie byłaby to walka o pas.

Jest też trzecia opcja. Jest to nazwisko ze świata, z którym negocjuję, ale finansowo się tutaj nie możemy zgrać. Zawodnik bardzo znany, bardzo utytułowany, świetny, może nie do końca ostatnio z dobrą passą, mieszkający w Europie. To są te trzy nazwiska, wokół których się poruszamy.”

Jak myślicie, o kogo chodzi w tej trzeciej opcji?

Zobacz także:

Mike Tyson wraca na ring we wrześniu. Zmierzy się z inną legendą!

Długo wyczekiwany powrót Mike’a Tysona do ringu w końcu dojdzie do skutku. “Żelazny Mike” zawalczy już 12 września w starciu z inną legendą światowego boksu.

Kapitalne zachowanie naszej byłej mistrzyni! Jesteście dumni?

Joanna Jędrzejczyk wspiera dziewczynkę chorą na raka