MMA PLJake PaulOstatni pretendent do pasa UFC wyzywa na sparing Jake’a Paula: Nie wytrzymasz 6 rund ze mną!

Ostatni pretendent do pasa UFC wyzywa na sparing Jake’a Paula: Nie wytrzymasz 6 rund ze mną!

Ostatni pretendent do pasa wagi średniej UFC wyzywa na sparing youtubera Jake’a Paula. Wygląda więc na to, że Amerykanin nadal będzie rozchwytywany.

wyzywa na sparing Jake'a Paula

Tym razem wyzwanie Paulowi rzucił Marvin Vettori, który w swojej ostatniej walce zmierzył się z Israelem Adesanyą w walce, której stawką był pas mistrzowski wagi średniej. Włoch przegrał jednak ten pojedynek decyzją sędziów.

Ostatni pretendent do pasa UFC wyzywa na sparing Jake’a Paula: Nie wytrzymasz 6 rund ze mną!

Vettori zaprasza Jake’a Paula na sparing i obiecuje, że ten nie wytrzyma z nim sześciu rund:

“Hej Fake Paul, zróbmy sparing! Podejmę się każdego wyzwania, które będziesz tylko chciał. Wyzywasz każdego kiedykolwiek i gdziekolwiek, ale nie będziesz w stanie wytrzymać sześciu rund ze mną. Postaw na szali swojej jaja, zobaczymy czy potrafisz boksować.” – napisał na Twitterze Vettori.

Przypominamy, że Jake Paul jest pięściarskim pogromcą byłych mistrzów MMA. Pokonywał on już w ringu Bena Askrena i Tyrona Woodleya. Tego drugiego rozniósł dwukrotnie.

Zobacz także:

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Czy walka wieczoru najbliższej gali High League 2 jest zagrożona? Niepokojący wpis w mediach społecznościowych zamieścił jeden z jej uczestników – PashaBiceps.

Francis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou chce boksować! Kameruńczyk z francuskim paszportem udzielił portalowi TMZ wywiadu, w którym zapewnił, że oprócz walk w MMA, chce także toczyć pojedynki pięściarskie.

Gamrot otwarty na starcie z Fizievem: Ma naprawdę wyjątkową stójkę!

Wyśmienicie spisujący się w organizacji Dany White’a Mateusz Gamrot wypowiedział się, co myśli o domniemanym pojedynku z Rafaelem Fizievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis