MMA PLCiekawostkiOskarżony o czyn lubieżny Harry Goularte stanie przed sądem! Syn Caina Velasqueza zdradził co mężczyzna z nim robił!

Oskarżony o czyn lubieżny Harry Goularte stanie przed sądem! Syn Caina Velasqueza zdradził co mężczyzna z nim robił!

Harry Goularte ma kłopoty! Mężczyzna oskarżony o czyn lubieżny na małoletnim stanie przed sądem za swoje pedofilskie zachowania! Syn Caina Velasqueza – Cain junior podczas przesłuchania w Sądzie w obecności psychologa i matki zdradził co mężczyzna z nim robił! Cain Junior ma… 5 lat!

Syn Caina Velasqueza

44-letni Goularte to mężczyzna, którego chciał zastrzelić ojciec Caina Juniora – były mistrz wagi ciężkiej UFC Cain Velasquez. Amerykanin chciał dokonać samosądu po tym, jak dowiedział się o molestowaniu, którego Goularte dopuścił się na jego synu. Velasquez przez swój czyn spędził kilka miesięcy w więzieniu, obecnie przebywa na wolności na zasadzie zwolnienia warunkowego, opłaconego kaucją.

Oskarżony o czyn lubieżny Harry Goularte stanie przed sądem!

W poniedziałek odbyło się natomiast przesłuchanie pięciolatka, które przeprowadził zastępca prokuratora okręgowego Robert Philbrook. W rozmowie z chłopcem, podczas gdy ten otrzymał kolorowankę do rysowania, Philbrook zadawał krótkie pytania, na które Cain Junior miał odpowiadać “Tak” lub “Nie”.

Po serii pytań chłopiec przyznał, że Harry Goularte dotykał jego przyrodzenie w łazience w przedszkolu, do którego Cain Junior uczęszczał. Przedszkole to było prowadzone przez rodzinę Harry’ego Goularte, a ten był jego pracownikiem fizycznym.

Chłopiec po wspomnieniu wydarzeń z zeszłego roku rozpłakał się i nie chciał dalej kontynuować zeznań.

Później o traumie chłopca opowiedziała jego matka – Michelle Velasquez. Opowiedziała ona o momencie, w którym Cain Junior opowiedział jej o wydarzeniach w przedszkolu. Chłopiec miał być zawstydzony i miał nie potrafić omówić wydarzeń, ale potwierdził, że Harry Goularte zaprowadził go do łazienki i tam dotykał jego przyrodzenie. Chłopiec powiedział także, że widział jak Goluarte później do łazienki zaprowadził dwójkę innych dzieci.

Teraz, po pierwszym publicznym oskarżeniu Goularte przez chłopca, 44-latek stanie przed sądem za czyny lubieżne dopuszczone się wobec nieletniego dziecka.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis