MMA PLFENOskar Somerfeld vs Piotr Poniedziałek w rozpisce FEN 30 we Wrocławiu

Oskar Somerfeld vs Piotr Poniedziałek w rozpisce FEN 30 we Wrocławiu

Pojedynek Oskar Somerfeld vs Piotr Poniedziałek znalazł się w rozpisce gali FEN 30, która w październiku odbędzie się we Wrocławiu. Walka ta została już oficjalnie potwierdzona przez organizatora.

Oskar Somerfeld vs Piotr Poniedziałek w rozpisce FEN 30

Oskar Somerfeld (6-2, 5 SUB) powraca do klatki FEN. 3 października podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night we wrocławskiej hali Orbita skrzyżuje rękawice z Piotrem Poniedziałkiem (6-2, 6 KO)

Sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

Somerfeld aż 5 swoich zwycięskich walki kończył przez poddania. 29-letni fighter z Koszalina debiutował w zawodowym MMA w 2010 roku. Po dwóch szybko wygranych pojedynkach w Polsce przeniósł się na Wyspy Brytyjskie, gdzie między innymi walczył dla największej brytyjskiej organizacji BAMMA i zdobył mistrzostwo federacji CSFC. W potyczce o tytuł pokonał uczestnika programu „The Ultimate Fighter” Anglika Jamesa Batemana. Przedostatni sukces Somerfelda to pas mistrza federacji Gladiator Arena, po który sięgnął latem 2016 roku po pokonaniu Łukasza Szczerka. Podczas FEN 21 koszalinianin zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów z Szymonem Duszą, a ich walka została nagrodzona bonusem za najlepsze starcie tej edycji.

Poniedziałek we Wrocławiu dopiero zadebiutuje pod szyldem FEN. Zawodnik urodzony w Katowicach wszystkie swoje 6 zwycięskich pojedynków kończył nokautując swoich rywali. We wrześniu 2019 roku po ciosach na korpus naporu Poniedziałka nie wytrzymał Melvin van Suijdam. Wcześniej wojownik z Górnego Śląska wysokim kopnięciem znokautował Tomasza Terlikowskiego. Pierwsze cztery zwycięskie walki październikowy debiutant pod szyldem FEN zakończył w premierowych odsłonach.

Zobacz także:

Bilety na FEN 30 już w sprzedaży! Jakie ceny za wejściówki?

Bilety na FEN 30 już w sprzedaży! Ruszyła sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night, która 3 października odbędzie się we wrocławskiej Hali Orbita. Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, by oglądać tę imprezę na żywo?

Maciej Kawulski podziękował Gamrotowi: Zasługujesz, by inni nazywali cię legendą

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski podziękował Mateuszowi Gamrotowi za lata współpracy w największej organizacji MMA w Polsce. “Gamer” minioną walką z Marianem Ziółkowskim na KSW 54 wypełnił obowiązujący obie strony kontrakt zawodniczy.